160 TL kulaklık önerisi

BerealTy

Picopat
Daha fazla  

Ben 160 170 TL arası kulaklık bakıyorum da sizce hangisini almalıyım ya da öneriniz nelerdir?

İkisi de aynı özellikleri sunuyor, sadece 02'nin mikrofonu biraz daha kaliteli.
Mikrofon ses düzeyini arttırırım diyorsanız eğer hangisi gözünüze daha hoş görünüyorsa onu alabilirsiniz.
Not: Bugün Sonar 02 sipariş verdim, gelince yaptığım incelemede sizi etiketlerim.

Son düzenleme:
Sonor 02'nin bir günde 20 TL artması :)
Büyük ihtimalle bende sonor 02 alacağım da başka öneriler var mı diye merak ettim.

Öyle ağır bir oyuncu değilim. Online oyun oynamıyorum fakat oynadığım oyundaki sesleri iyi bir şekilde almak istiyorum. Aynı zamanda sürekli mikrofon ihtiyacım oluyor toplantılara girip çıkıyorum. Beni bir kaç ay idare edecek kulaklık arıyorum sonrasında paraya kıyacağım ama o süre zarfında beni idare eder mi?

Öyle ağır bir oyuncu değilim. Online oyun oynamıyorum fakat oynadığım oyundaki sesleri iyi bir şekilde almak istiyorum. Aynı zamanda sürekli mikrofon ihtiyacım oluyor toplantılara girip çıkıyorum. Beni bir kaç ay idare edecek kulaklık arıyorum sonrasında paraya kıyacağım ama o süre zarfında beni idare eder mi?
Mikrofonu gayet kaliteli, bu videoda 09:09 dakikasından sonra izlemeye başlayın. O zaman sizi idare eder mi anlarsınız hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sades A6 öneririm. AliExpress'den 5 yıl önce almıştım. Kulaklığı fırlatmama rağmen hala mikrofonu ve sesi gayet iyi geliyor.(o zaman 180 TL'ydi. Şu an 300-400 arası.) Bütçeni biraz daha arttırabilirsen bir öneri.

Yeni konular

Geri
Yukarı