160 TL kulaklık önerisi

İkisi de aynı özellikleri sunuyor, sadece 02'nin mikrofonu biraz daha kaliteli.
Mikrofon ses düzeyini arttırırım diyorsanız eğer hangisi gözünüze daha hoş görünüyorsa onu alabilirsiniz.
Not: Bugün sonar 02 sipariş verdim, gelince yaptığım incelemede sizi etiketlerim.

Geldi mi acaba?

Sonar 02'yi Cuma günü sipariş ettim, Cumartesi günü elimde oldu.
Kısa süreli kullanımda memnunum.
-2 gündür kullanıyorum. Günlük ortalama 12-14 saat civarı kullanıyorum ve ağrı falan yapmadı.
-Ses ve bass kalitesi gayet iyi. Fazlasını aramaya zaten gerek yok.
-Oyun ve gündelik kullanım için her şeyi karşılıyor. Rust gibi bir oyunda ses kasma sıkıntısı yaşamıyorum.

Sonar 02'yi Cuma günü sipariş ettim, Cumartesi günü elimde oldu.
Kısa süreli kullanımda memnunum.
-2 gündür kullanıyorum. Günlük ortalama 12-14 saat civarı kullanıyorum ve ağrı falan yapmadı.
-Ses ve bass kalitesi gayet iyi. Fazlasını aramaya zaten gerek yok.
-Oyun ve gündelik kullanım için her şeyi karşılıyor. Rust gibi bir oyunda ses kasma sıkıntısı yaşamıyorum.
Hocam Windows ses ayarlarinda en fazla DVD kalitesi secebiliyorum fakat kendi programinda 48Khz secili. Sizde de ayni sorun mevcut mu?

Hocam Windows ses ayarlarinda en fazla DVD kalitesi secebiliyorum fakat kendi programinda 48Khz secili. Sizde de ayni sorun mevcut mu?
DVD Kalitesi 48Khz oluyor hocam zaten. Aynı seçenekler ikisi. Program üzerinden ayarlaman yeterli.

Sonar 02'nin user manuelinde "install Virtual 7.1 software driver" diyor bu driverin linkini nasıl bulucaz ben bulamadımda.

Ben 160 170 TL arası kulaklık bakıyorum da sizce hangisini almalıyım ya da öneriniz nelerdir?

Kanka 160 TL'ye 7.1 destekli ve doğru düzgün bir kulaklık bulamazsın bütceyi büyebilirsen 179 TL'ye güzeller var veya 200 TL'ye alacaksan eğer Rampage öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı