160 TL termal macun önerisi

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600X/Msi Mech 5500XT 8GB OC/Asus B450 Mk-2/Ballistix Sport Lt 16 GB Tek Slot/Biostar M700 256 Gb/Seagate Barracuda 1 TB/Darkflash Aquarius + Aigo 650W 80+ Bronze
RAM
Ballistix 2666mhz 16 Gb Tek Slot Kırmızı Ram
Ekran kartı
Msi Mech 5500Xt 8Gb Fabrika Oc
Anakart
Asus Prime B450M-K II
İşlemci
R5 2600X
2600X kullanıyorum fakat artık ısınmaya başladı boşta voltaj yükseldiğinde 60 dereceyken yükte 80 dereceyi geçiyor bende termal macunun eskidiğini düşünüyorum stok fanla kullanıyorum fakat o kadar süper bir macun almama gerek var mı yoksa normal bir macun yeter mi? Kryonautu düşünüyorum.

2600X kullanıyorum fakat artık ısınmaya başladı boşta voltaj yükseldiğinde 60 dereceyken yükte 80 dereceyi geçiyor bende termal macunun eskidiğini düşünüyorum stok fanla kullanıyorum fakat o kadar süper bir macun almama gerek var mı yoksa normal bir macun yeter mi? Kryonautu düşünüyorum.

O kadar iyi bir termal macuna ihtiyacınız yok.

Kryonaut alabilirsin ancak sıcaklıkların macun kaynaklı olduğuna emin misin? Eğer eskiden daha düşük sıcaklıklar alıyorsan dediğin gibi macun kaynaklıdır.

İlk aldığım zamanlar sıcaklıklar normaldi. Sabit olarak 4GHz de çalışıyor.

Kryonautun iletkenliği daha fazla fakat o kadarın gerektiğini düşünmüyorum. MX4 le MasterGel Pro arasında kaldım şimdi de.
Şimdi bir şey fark ettim görev yöneticisine bakarken 2600X in kullanımı %100 sorun o olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı