1600 TL %60 veya TKL klavye önerisi

Bütçe
1600

Bay tekno

Hectopat
Selam dostlar, klavye arayışı içerisindeyim.

Öncelikli özellikler;
Türkçe Q olması (şart değil ama olursa güzel olur)

Beyaz klavye önceliğimdir.
Aklımda royal kludge RK61 klavyesi var fakat fiyatları uçmuş durumda 1600 TL almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım?

Öncelikli özellikler;

Aklımda royal kludge RK61 klavyesi var fakat fiyatları uçmuş durumda 1600 TL almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım?
RK61 Versiyon 2 sadece 1000 TL. TR ´den almanız şart mı?

Bu attığım hem hotswap hemde 3 modlu (2.4 GHZ, Bluetooth ve kablolu). Alırken Türkiye Direct Mail´i seçin. Hem hızlı gelecek hem verginiz ödenecek.

TR´deki RK´yı Connect Game satıyor. Garanti konusunda pek iyi değil. Fakat garantiye ihtiyaç duyulacağını zannetmiyorum. Hotswap sonuçta. TR´deki RK şuanda alınmaz. Banggood´daki daha özellikli ve daha ucuz.

TRdeki royal kludge yi almamaya karar verdim dostlar banggoddan alışveriş yapacağım yazan herkes e çok teşekkürler fakat banggod hakkında pek bir bilgim yok araştırabileceğim bir konu var mıdır?

TRdeki royal kludge yi almamaya karar verdim dostlar banggoddan alışveriş yapacağım yazan herkes e çok teşekkürler fakat banggod hakkında pek bir bilgim yok araştırabileceğim bir konu var mıdır?
Diğer alış veriş sitelerinde pek farkı yok. Sadece dikkat etmen gereken, gönderim seçeneklerinden direkt postayı seçmen gerekiyor.

Öncelikli özellikler;

Aklımda royal kludge RK61 klavyesi var fakat fiyatları uçmuş durumda 1600 TL almayı düşünüyorum sizce alınır mı?

SK61 Gateron optik Switch'li klavyeye bakabilirsin hatta para kalırsa bir de Krytox 205G0 alırsın harika bir klavye olur.

Geri
Yukarı