1600 TL bisiklet önerisi

Ekmek Reis

Hectopat
Daha fazla  
Aklımda Salcano Hector ve Kron Ares 3.0 var. Bütçeyi çok aşamam mümkünse uzun ömürlü olsun.
26 jant olması gerekiyor. Amortisörlü olması gerekiyor. Bütçeyi çok fazla aşmadığı sürece daha iyi önerilere açığım.
Eğer daha iyi bisiklet yoksa hangisini önerirsiniz?

Hocam ulaşım amaçlı ama yaşadığım şehirin yolları bozuk. Engebeli bir şehir kısaca.
Anladım. Asfalt olduğu sürece şehir odaklı sizi daha rahat ettirecektir ama siz bilirsiniz. Dağ bisikletinden, şehir/yol karışık bir bisiklete geçen biri olarak önermek istedim.

Piyasadan uzak kaldığım için modeller hakkında yorumda bulunamıyorum kusura bakmayın.

Anladım. Asfalt olduğu sürece şehir odaklı sizi daha rahat ettirecektir ama siz bilirsiniz. Dağ bisikletinden, şehir/yol karışık bir bisiklete geçen biri olarak önermek istedim.

Piyasadan uzak kaldığım için modeller hakkında yorumda bulunamıyorum kusura bakmayın.
Tamam hocam teşekkür ederim.
@BilgisayarKurdu
@Ecmel @IDogukanGZ

Son düzenleme:
Söylediğiniz bisikletler sağlamlık açısından biraz sönük kalabilir. Bunun haricinde bu tür bisikletleri kullanırken orta amortisörden dolayı fazla enerji harcamanızı sağlayacaktır. Size önerim şehir bisikleti olacaktır. Bana boyunuzu söyler misiniz?

Söylediğiniz bisikletler sağlamlık açısından biraz sönük kalabilir. Bunun haricinde bu tür bisikletleri kullanırken orta amortisörden dolayı fazla enerji harcamanızı sağlayacaktır. Size önerim şehir bisikleti olacaktır. Bana boyunuzu söyler misiniz?

1.52-1.60 arası 26 jant almayı düşünüyorum. Dediğim gibi yollar sıkıntılı aynı şekilde bütçe de sıkıntılı o yüzden bu bisikleti düşünmüştüm.

Geri
Yukarı