1600 TL kasa önerisi

Bütçe
1600
Bu çöpe 1600 TL verilmez.

Sıfırını alırım 200 ekleyip. Hatta bunu almak için kargo parası da vereceksin, sıfırı daha bile ucuza gelir.

Bu çöpe 1600 TL verilmez.

Sıfırını alırım 200 ekleyip. Hatta bunu almak için kargo parası da vereceksin, sıfırı daha bile ucuza gelir.
Hocam sizin kasa çok hoşuma gitti de siz sanki incelemede dediğim özelliği beğenmemişsiniz, tek giriş olması avantaj mıdır dezavantaj mı?

Hocam sizin kasa çok hoşuma gitti de siz sanki incelemede dediğim özelliği beğenmemişsiniz, tek giriş olması avantaj mıdır dezavantaj mı?
Kullanacağınız ürüne göre değişir. Ama zaten ben ne olursa olsun ön portları kullanmazdım kulaklık için. Direkt anakarta bağlardım.

Kullanacağınız ürüne göre değişir. Ama zaten ben ne olursa olsun ön portları kullanmazdım kulaklık için. Direkt anakarta bağlardım.
Ben Ugreen marka USB ses kartı almıştım sanırım ALC 1200 falan ses yongasına sahip, o zaman tek girişli olmasını pek umursamamalıyım. Sonuç olarak DLS480, CA200M ve Lancool II arasındayım. Görünüş hiç umrumda değil, parçalar ısınmasın ve kaliteli malzemesi olsun yeterli hatta. :D

Ben Ugreen marka USB ses kartı almıştım sanırım ALC 1200 falan ses yongasına sahip, o zaman tek girişli olmasını pek umursamamalıyım. Sonuç olarak DLS480, CA200M ve Lancool II arasındayım.
Beni bilen bilir, kendi ürünümü aldırmaya çalışmam hiçbir zaman. Hatta Sahibinden'de yazanlara da işine yaramıyorsa alma derim ürünümü. Size durumu kısaca özetleyeyim.
  • Malzeme kalitesi istiyorsanız: Lancool II Mesh
  • Geniş iç hacim istiyorsanız: DLS480 ve CA200M
  • Üste 360mm takacaksanız: CA200M ve DLS480
  • GPU sarkma aparatı istiyorsanız: DLS480 (Satıcıya sormak gerek, bazı satıcılarda olmayabiliyor.)
  • Fan özellikleri ve kalitesi: Lancool II Mesh

Beni bilen bilir, kendi ürünümü aldırmaya çalışmam hiçbir zaman. Hatta Sahibinden'de yazanlara da işine yaramıyorsa alma derim ürünümü. Size durumu kısaca özetleyeyim.
  • Malzeme kalitesi istiyorsanız: Lancool II Mesh
  • Geniş iç hacim istiyorsanız: DLS480 ve CA200M
  • Üste 360mm takacaksanız: CA200M ve DLS480
  • GPU sarkma aparatı istiyorsanız: DLS480 (Satıcıya sormak gerek, bazı satıcılarda olmayabiliyor.)
  • Fan özellikleri ve kalitesi: Lancool II Mesh
Düşüneceğim, sizin kasanızı almaya karar verirsem sizi etiketlerim veya profilinize yazarım hocam. Çok teşekkürler tavsiye için.

Yeni konular

Geri
Yukarı