1600 TL Kulaklık Önerisi

vermillion

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler. Başlıkta belirttiğim fiyat civarında bütçem var, ses kartım yok. FPS oyunlar oynuyorum (CS GO, PUBG vs.)

Anakart: Asus TUF z390 Pro Gaming

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata ya kulaklikla beraber ses karti alacaksin ya da ses kartli kulaklik alacaksin.
Ikinci el ilanlarina goz atarsan benim sattigim Sennheiser Game Zero ve Sennheiser GSX 1000 ses karti bulunmakta. Eger bunlari dusunmezsen sana yine Sennheiser tavsiye ederim cunku ses konusunda ustune tanimiyorum.
Daha once deneme imkanim olmustu, muthis bir kulaklik.

Bu fiyata ya kulaklikla beraber ses karti alacaksin ya da ses kartli kulaklik alacaksin.
Ikinci el ilanlarina goz atarsan benim sattigim Sennheiser Game Zero ve Sennheiser GSX 1000 ses karti bulunmakta. Eger bunlari dusunmezsen sana yine Sennheiser tavsiye ederim cunku ses konusunda ustune tanimiyorum.

Size nasıl ulaşabilirim.

PC373D direk usb ses kartı ile bağlantı kuruluyor sanırım 3.5mm jack kablosu ile gelmiyor değil mi ? Harici ses kartı ile kullanmak istiyorum eğer öyleyse Game one daha mantıklı olur sanırım.

PC373D direk usb ses kartı ile bağlantı kuruluyor sanırım 3.5mm jack kablosu ile gelmiyor değil mi ? Harici ses kartı ile kullanmak istiyorum eğer öyleyse Game one daha mantıklı olur sanırım.

Direk USB olarak evet. One tavsiye etmiyorum disaridan cok ses aliyor, disariyada cok veriyor. Tabi sizin zevkinize kalmis.

buyur gerçek 7.1 oyunlarda zirveyi yaşarsın.

buyur gerçek 7.1 oyunlarda zirveyi yaşarsın.
Araştırmalarım sonucu Sennheiser kulaklık ürünleri özellikleri testlerinde diğer modellere göre daha baskın oluyor bu yüzden Sennheiser modellerine yoğunlaştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı