1600 TL monitör önerisi

Bütçe
1600

ruhqersa

Hectopat
Daha fazla  
Max 1600 TL bazinda en az 1ms ve 144 Hz Curved ve 24 inch 27'de olabilir bir monitör aliyorum. Sizce en iyisi ve en uygunu hangisidir?

Boyle bir monitör buldum ve fiyatina gore cok iyi ama hiç duymadim bu markayi. Sizce alınır mı?

Max 1600 TL bazinda en az 1ms ve 144 Hz Curved ve 24 inch 27'de olabilir bir monitör aliyorum. Sizce en iyisi ve en uygunu hangisidir?

Boyle bir monitör buldum ve fiyatina gore cok iyi ama hiç duymadim bu markayi. Sizce alınır mı?

Bence çok kötü bir markadır İzoly.
Önerim: (Curved Değil) ASUS VP249QGR 23.8" Full HD IPS Çerçevesiz 1MS 144Hz Adaptive-Sync (FreeSync) | Trendyol

İzoly markasının ilk düzgün ürünü galiba.

Bu aralar bende aratıştayım ancak 1.500 TL elde tutulur bir monitör yok gibi.

144hz IPS panel 1ms ve pivot olması kafi. Ancak 1500 şu aralar bu özellikle en fazla VA panel bulunabiliyor. Kaldı ki IPS bile bulunsa iyi bir satıcı bulmakta farklı bir mevzu.

Bu aralar bende aratıştayım ancak 1.500 TL elde tutulur bir monitör yok gibi.

144hz IPS panel 1ms ve pivot olması kafi. Ancak 1500 şu aralar bu özellikle en fazla VA panel bulunabiliyor. Kaldı ki IPS bile bulunsa iyi bir satıcı bulmakta farklı bir mevzu.
Alın size istediğiniz gibi bir monitör :)

Alın size istediğiniz gibi bir monitör :)
Bu monitörü görmüştüm eğer ukalalık olmayacaksa herşeyi güzel fakat tasarım olarak hoşuma gitmiyor. Sağa sola dönme özelliği de yok. Bu dolar kuruna anca bu ürün denilebilir ancak acelem olmadığı için indirim olur die Asusun Tuf Serisinden güzel bir ürün veya Aoc düşünüyorum.

Özellikle 1080p için şu ürün biçilmiş kaftan ancak düşmüyor bir türlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı