1600 TL yayın sistemi toplama

emiralpdilek

Hectopat
Daha fazla  
1600 TL'ye bilgisayar toplamada yardım lazım. Hard diskim var sadece, yardım eder misiniz? İleriye dönük bir sistem istiyorum. H1Z1, CS:GO, PUBG'de ortada falan yayın yapmak istiyorum ya da video çekmek. PUBG düşükte de olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçede yayın için sistem toplanamaz. Toplanan sistem yayın için uygun olmaz.

1600 TL'ye bilgisayar toplamada yardım lazım. Hard diskim var sadece, yardım eder misiniz? İleriye dönük bir sistem istiyorum. H1Z1, CS:GO, PUBG'de ortada falan yayın yapmak istiyorum ya da video çekmek. PUBG düşükte de olabilir.
1600 TL'lik bilgisayarda PUBG lowda video çekmeyi bırak dua et de PUBG açılsın :D

HDD'niz SataIII mü peki?

Ayrıca bu bütçeye o oyunları oynarken yayın yapmanızı sağlayacak bir sistem dizilemez maalesef.

Xeon DDR2 sistem yanına GTX 1050 Tİ. 1600 Tl ile başka birşey alınmaz. Dolar olmuş 4 TL. X4 950 - GT 1030 sisteme bile yetmiyor. Bazı parçalarını 2. el alacaksan başka tabi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı