1600 TL'ye kablosuz fare önerisi

Bütçe
1600TL

Hexasty

Picopat
Daha fazla  
Merhaba! Elim büyük, avuç içim değecek şekilde tutuyorum (Palm grip). Şu an Corsair Dark Core RGB Pro hoşuma gidiyor, rahat duruyor. Yardımınız için teşekkürler!

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kullanım amacınızı ve istediğiniz özellikleri belirtirseniz en iyi seçimi yapabiliriz

Merhaba! Elim büyük, avuç içim değecek şekilde tutuyorum (Palm grip). Şu an Corsair Dark Core RGB Pro hoşuma gidiyor, rahat duruyor. Yardımınız için teşekkürler!
Önerim Model D Wireless ve Xlite Wireless olur:

Merhaba kullanım amacınızı ve istediğiniz özellikleri belirtirseniz en iyi seçimi yapabiliriz.

Genel olarak oyun günlük kullanım için istiyorum, elimi adeta fareye yatırmak ve rahat olması hoşuma gidiyor. Yazdığım gibi kablosuz olması lazım.

Glorious Model D Wireless öneririm. Kullanıyorum gayet güzel.

Tutuşu rahat mı, alışmışsınız gerçi ama ilk izlenimini hatırlıyorsanız ve cevaplarsanız sevinirim.

Önerim model D Wireless ve xlite Wireless olur:]

Hocam niye delikleri bol modelleri öneriyorsunuz?

Son düzenleme:
Genel olarak oyun günlük kullanım için istiyorum, elimi adeta fareye yatırmak ve rahat olması hoşuma gidiyor. Yazdığım gibi kablosuz olması lazım.

Tutuşu rahat mı, alışmışsınız gerçi ama ilk izlenimini hatırlıyorsanız ve cevaplarsanız sevinirim.

Bu bütçedeki en iyi mouselar onlar olduğu için öneriyorum.

İlk geldiği zaman alışmam zaman aldı bir hafta süre alır alışmanız . Alıştıktan sonra rahat .

Yeni konular

Geri
Yukarı