16000 TL Gaming laptop önerisi

Kardeşim Lenovo Ideapad Gaming 3 kullanıyor ve sıcaklığı pek iç açıcı değil. Lenovo Legion 5 de böyle bir sorun yok değil mi?
(Lenovo Ideapad Gaming 3, GTX 1650 Ti i7 10750H versiyonu undervolt + altına kitap koyup yükseltince ortalama 80 derece çalışıyor öyle bir soğutması var)

Kardeşim Lenovo Ideapad Gaming 3 kullanıyor ve sıcaklığı pek iç açıcı değil. Lenovo Legion 5 de böyle bir sorun yok değil mi?
(Lenovo Ideapad Gaming 3, GTX 1650 Ti i7 10750H versiyonu undervolt + altına kitap koyup yükseltince ortalama 80 derece çalışıyor öyle bir soğutması var)
Lenovo IPG3'ün zaten Intel modelleri ısınma sorunlu, Legion soğutması gayet başarılıdır.

Legion 5'in soğutma sağlamdır. İp Gaming'lerde ise AMD tarafı serin Intel'e takılan soğutma aşırı kötü.

Herkese teşekkür ederim. Masaüstü düşünüyordum ama hep bir çelişki içinde kalıyordum. Sonunda Lenovo Legion 5'e karar kaldım.
Bu arada bu modele HDD ekleniyor mu? Kardeşim sadece Roblox oynuyor ve Roblox SSD'nin içinde diğer her şey HDD de. Kardeşimin laptopunun HDD'sini buna takabilir miyim?

Geri
Yukarı