16000 TL Gaming Laptop önerisi

Bütçe
16000tl
Bir laptop alacağım genel amacı oyun olacak en az 4-5 yıl götürmesini istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Excalibur G770 kullanıyorum özellikleri: 16gb ram
GTX 1650
i-5 10300H
60hz ekran
Bu modele bakabilirsin. 16k paraya günümüz oyunlarını rahat oynayabileceğin bir laptop malesef bulamazsın.. ama eğer fikrini değiştirip masaüstü almaya karar verirsen mükemmel hazır sistemler bulabilirsin bu fiyata.

GTX 1650
i-5 10300H
60hz ekran
Bu modele bakabilirsin. 16k paraya günümüz oyunlarını rahat oynayabileceğin bir laptop malesef bulamazsın.. ama eğer fikrini değiştirip masaüstü almaya karar verirsen mükemmel hazır sistemler bulabilirsin bu fiyata.

Evet, çok doğru diyorsun. Bu fiyata bu kadar eşsiz bir cihaz bulunamaz. Öyle bir ısınıyor ki, soba gibi Maşallah.

GTX 1650
i-5 10300H
60hz ekran
Bende kullanıyordum ısınma ve driver sorunları var. Kesinlikle alınmaz.

GTX 1650
i-5 10300H
60hz ekran
Casper alınmaz ısınma sorunu var ve malzeme kalitesi kötü.

Bende kullanıyordum ısınma ve driver sorunları var. Kesinlikle alınmaz
zaten monster casper gibi markalara pek yanaşmayi düşünmüyorum.
Excalibur G770 kullanıyorum özellikleri: 16 GB RAM
GTX 1650
i5 10300H
60Hz ekran
Bu modele bakabilirsin. 16k paraya günümüz oyunlarını rahat oynayabileceğin bir laptop maalesef bulamazsın. Ama eğer fikrini değiştirip masaüstü almaya karar verirsen mükemmel hazır sistemler bulabilirsin bu fiyata.

Yaklaşık 1.5-2 yıl sonra üniversite gideceğim yüksek ihtimal bu yüzden laptop düşünüyordum belki kararım değişir uygun bir şey bulamazsam.

zaten monster casper gibi markalara pek yanaşmayi düşünmüyorum.

Yaklaşık 1.5-2 yıl sonra üniversite gideceğim yüksek ihtimal bu yüzden laptop düşünüyordum belki kararım değişir uygun bir şey bulamazsam.
Attığım monster güzel model isterseniz buna bakabilirsiniz.

Attığım Monster güzel model isterseniz buna bakabilirsiniz.

Çok fazla araştırdım kimse Monster Abra serisinden bir cihaz önermiyor HP de ısınma sorunu olduğunu duydum bu gidişle laptop bulamazsam hazır sistem düşüneceğim galiba

Çok fazla araştırdım kimse Monster Abra serisinden bir cihaz önermiyor HP de ısınma sorunu olduğunu duydum bu gidişle laptop bulamazsam hazır sistem düşüneceğim galiba
Hocam attığım model tonfang kasa var sorun yaşayanlar clevo kasa olanlar.
HP eskiden ısınıyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı