16000 TL laptop önerisi

Ama işlemcide çok serin çalışıyor gerçekten şahsen beni çok cezbediyor. Malzeme kalitesi olarak da iyi bence ama yetkili servisi kötü gerçekten, düşünsene 14 bin laptopa veriyorsun bakıma yolladığın zaman bozuyorlar. ASUS'un var böyle vakaları.
Boş ver hocam, Alpha foreva...

Boş ver hocam, Alpha foreva...
Hocam sizden ve konuları araştırmadan önce Alpha'ya önyargım vardı fakat şu dönemde hem kendi cihazımı kullanıyorum hem de teknoloji marketlerde oldukça didikliyorum, Alpha hakikaten nimet gibi cihaz buna karar verdim artık. Fiyatı, bileşenleri ve kalitesiyle çok cazip bir opsiyon.

Bu modelin sorunun olup olmadığı kesin değil. Alan çok fazla kişi olmadığı için emin olamıyoruz.

Tulpar isimli Abra. Kasanın malzemesi çok kalitesiz. Bu kadar para verip plastiğe dokunmak istemez birisi.

Isınma sorunu mevcut ve ASUS'un dizüstü servisi berbat.
Asus strix g17'de bu tarz problemler mevcut değil fakat yurtdışından almak gerek.

Hocam sizden ve konuları araştırmadan önce Alpha'ya ön yargım vardı fakat şu dönemde hem kendi cihazımı kullanıyorum hem de teknoloji marketlerde oldukça didikliyorum, Alpha hakikaten nimet gibi cihaz buna karar verdim artık. Fiyatı, bileşenleri ve kalitesiyle çok cazip bir opsiyon.

Bende kullanıyorum :)

Performans bakımından önerdim. 16000 TL'ye alacağın laptop ile toplıyacağın masaüstü arasında dağlar kadar fark var.

Konu sahibi sence bilmiyor mu daha performanslı olacağını? Belli ki taşıması lazım laptopu.
Lütfen yazım kurallarına dikkat edin. Mobilde hatalarınızı düzeltmek biraz zor.
Tek seçenek v22.1 gibi gözüküyor. Kasası iyi, Mux'u var ve donanımı da iyi.

Hocam sizden ve konuları araştırmadan önce Alpha'ya ön yargım vardı fakat şu dönemde hem kendi cihazımı kullanıyorum hem de teknoloji marketlerde oldukça didikliyorum, Alpha hakikaten nimet gibi cihaz buna karar verdim artık. Fiyatı, bileşenleri ve kalitesiyle çok cazip bir opsiyon.

Sağ olun hocam, varolun.

Konu sahibi sence bilmiyor mu daha performanslı olacağını? Belli ki taşıması lazım laptopu.
lütfen yazım kurallarına dikkat edin. Mobilde hatalarınızı düzeltmek biraz zor.
Tek seçenek v22.1 gibi gözüküyor. Kasası iyi, MUX'u var ve donanımı da iyi.

Öneririm dedim direk al demedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı