16000 TL laptop önerisi

@jeikeistar Monster geç bakma bile HP ısınma sorunu var oda iyi değil ikisi de çöp Acer öyle böyle oda iyi değil en iyisi MSI.

Hocam oyun için kullanacağım çoğunlukla. İleri düzey grafikli oyunlar önceliğim.

O zaman şöyle diyeyim rekabetçi oyunlar Aorus'ya da Monster modele yönelebilirsiniz. AAA oyunlarda daha yüksek FPS almak için önerdiğim Omen modeli tercih edebilirsiniz. Ancak şunu da belirteyim aralarındaki en kaliteli model Monster.

@Rivadex yarın bir günde o cihazın klavyeleri de yazılar silinirse menteşesi kırılırsa ekranında pixeller oluşursa parasını sen verirsin.
Ekranı LQ marka ( MSI, Gigabyte, Asus ve birçok marka kullanıyor)
Klavye Steelseries ( sen düşün)
Menteşeler MSI GP76'ya ait.
O zaman şöyle diyeyim rekabetçi oyunlar Aorus'ya da Monster modele yönelebilirsiniz. AAA oyunlarda daha yüksek FPS almak için önerdiğim Omen modeli tercih edebilirsiniz. Ancak şunu da belirteyim aralarındaki en kaliteli model Monster.

Monster ve Aorus bu cihazla aşağı yukarı ayni güçte hocam.
100W 3070 ve AMD olduğundan.

Ekranı lq marka ( MSI, Gigabyte, ASUS ve birçok marka kullanıyor)
Klavye SteelSeries ( sen düşün)
Menteşeler MSI GP76'ya ait.

Monster ve Aorus bu cihazla aşağı yukarı ayni güçte hocam.
100W 3070 ve AMD olduğundan.

Doğru unutmuşum öyle olduğunu ama yanlışım yoksa Acer model 130W gücündeydi. Yoksa sadece Predator model mi öyle idi.

Monster, Aorus ve HP sanıyorum ki en uygunları. HP'ye alışığım zaten, şu anki laptopum HP. Isınma sorununa aşinayım yani 😅
Arkadaşlar son olarak fikirlerinizi almak istiyorum. Monster Tulpar T7 V25 stoklarda bitmiş göründüğü için listeden çıkarmak durumunda kaldım. Elimde kalan HP Omen ve Aorus oluyor bu durumda. Next gen gaming için hangisini daha uzun ömürlü olur?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı