16000 TL laptop önerisi

person1140

Decapat
Daha fazla  

Legion 5'i çok duydum ama bulamadım. Yazılım render ve programlama üzerine kullanacağım. Bazen de oyun oynamak için kullanmayı düşünüyorum. 1-2gün içinde alamam lazım. Monster MSI'ın kaliteli kasasındanmış herhalde kronik sorunu yoksa onu almayı düşünüyorum. Yardımcı olabilirimsiniz hangisini alayım veya önerebileceğiniz bilgisayar var mı? Intel i7 11800h ve AMD Ryzen 5800 h kafamı karıştırdı biraz anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim?
@Radeon RX 5500M

HP'yi kesinlikle çıkar. Isınma sorunu tamamen coinflip (yazı / tura). Gamegaraj zaten yeni bence riske girilmez. Sıkı bir oyuncu değilim asıl amacım program kısmı diyorsan Dell oldukça iyidir. MSI'da kabul görebilir durumda. Tulparları bilmiyorum

Tulpar Msı kasalı bu modelinin çok övüldüğünü duydum ama Monster den sıkıntı yaşayanı çok duydum riski az olsun dersen Dell bencede...

HP'yi kesinlikle çıkar. Isınma sorunu tamamen coinflip (yazı / tura). GameGaraj zaten yeni bence riske girilmez. Sıkı bir oyuncu değilim asıl amacım program kısmı diyorsan Dell oldukça iyidir. MSI'da kabul görebilir durumda. Tulpar'ları bilmiyorum.

HP Omen 3070'li laptopu kullanıyorum soğutma performansı bence gayet normal alınabilir.

Monster ın kronik sorunları var diye duydum o yüzden biraz çekiniyorum almaya ama msı kasa olduğu için sıkıntı çıkarır mı yinede ?
Bak şimdi kardeşim. Monster kasası alüminyum olduğundan dolayı işlemci ve ekran kartı olan kısma elini koyduğunda elini yakacak derecede bir sıcaklık oluyor bunun sebebi tamamen metallerin ısı ve elektriği iyi ilettiği bilgisinden anlayabiliriz. Diğer bilgisayarlar da magnezyum kasa. O yüzden işe derece bazında bakmak lazım. Bilmiyorum bu cihazda sıvı metal termal macun var mı ama T7 21.1.3 modelinde vardı.

Merhabalar ben de 3 seçenek arasında kaldım onlar da şunlar

Bunlar içinden birisi alıcam sanırım önümüzdeki birkaç gün içerisinde bu cihazlar hakkında bilgisi olan aydınlatabilirse çok sevinirim

Merhabalar ben de 3 seçenek arasında kaldım onlar da şunlar

Bunlar içinden birisi alıcam sanırım önümüzdeki birkaç gün içerisinde bu cihazlar hakkında bilgisi olan aydınlatabilirse çok sevinirim
Legion 5 iyi tercih olur ayrıca mediamarkt uygulamasında sepette 500tl daha indirim var.

Geri
Yukarı