16000 TL laptop önerisi

RAM ayrıntısını kaçırıyorsunuz:) stock RAM ile 110W performansı veriyor Legion, ki bu da 8600 küsur time spy puanına denk. Monster'da hiçbir yükseltme yapmadan 9300 görebilirsiniz. Onun dışında kalite ve ekran boyutu farkı da var, alüminyum kasası ile plastik Legion'dan daha iyidir. Soğutma açısından da birkaç derece daha serin çalışacaktır. Bu demek değilki Legion kötü, asla. Legion gayet iyi ama rakibi GL76, GP76'nın rakibi 5 Pro.

Doğru hocam RAM konusunu unuttum kusura bakmayın. Legion 5 Pro'lar da gelmedi ki görelim bir. Almayı düşünüyordum stok yok zaten burada da bütçe sıkıntı. Intel model almak istemiyorum açıkçası. Bataryada kullanım süresi önemli benim için ve Legion 5 Pro AMD 7-8 saat sunarken Intel 3-4 saat sunuyor maksimum. Bakalım ne olacak.

Doğru hocam RAM konusunu unuttum kusura bakmayın. Legion 5 Pro'lar da gelmedi ki görelim bir. Almayı düşünüyordum stok yok zaten burada da bütçe sıkıntı. Intel model almak istemiyorum açıkçası. Bataryada kullanım süresi önemli benim için ve Legion 5 Pro AMD 7-8 saat sunarken Intel 3-4 saat sunuyor maksimum. Bakalım ne olacak.

Geçen hafta Intel gelmişti onu kastettim hocam.

Hocam bende amd almak istiyorum ama yapacak bir şeyim de yok monster alacağım bu bütçeye en iyisi bu gibi duruyor. Batarya süresi derken nasıl oluyor intel daha mı çok yiyor şarj dan

Monster'ın kronik sorunları var diye duydum o yüzden biraz çekiniyorum almaya ama MSI kasa olduğu için sıkıntı çıkarır mı yine de?

Monster'ın sorunu kasalardan kaynaklı bu kasası da çok iyi Clevo kasalar sıkıntı çıkarıyor bazen o da bende Clevo kasa kullanıyorum ama daha sorununu görmedim o Monster oldukça iyidir.
Tulpar MSI kasalı bu modelinin çok övüldüğünü duydum ama Monster'den sıkıntı yaşayanı çok duydum riski az olsun dersen Dell bence de...

En kötü iade eder yani en azından servis konusunda muhatapları olacak bu da bence en önemli faktörlerden.

Monster'ın sorunu kasalardan kaynaklı bu kasası da çok iyi Clevo kasalar sıkıntı çıkarıyor bazen o da bende Clevo kasa kullanıyorum ama daha sorununu görmedim o Monster oldukça iyidir.

En kötü iade eder yani en azından servis konusunda muhatapları olacak bu da bence en önemli faktörlerden.
Şu an monster alacağım ama intel i-7 yi amd ryzen 7 nin yerine tercih etmelimiyim onda biraz kararsız kaldım ? bu bilgisayarla render yapılabilir değil mi? pil ömrü vs yeter mi işlemcinin biraz az diyor testlerinde @Radeon RX 5500M @S.T.A.L.K.E.R @muhammedqqw

Şu an Monster alacağım ama Intel i7'yi AMD Ryzen 7'nin yerine tercih etmeli miyim onda biraz kararsız kaldım? Bu bilgisayarla render yapılabilir değil mi? Pil ömrü vs yeter mi işlemcinin biraz az diyor testlerinde @Radeon RX 5500M @S.T.A.L.K.E.R @muhammedqqw

Render yapılır bu PC de i7 11800h oldukça güçlüdür o PC'nin kasasında iyi bir soğutma var ama daha düşük bütçeli bir şey alacaksanız link bırakın yardımcı olalım.

Render yapılır bu PC de i7 11800h oldukça güçlüdür o PC'nin kasasında iyi bir soğutma var ama daha düşük bütçeli bir şey alacaksanız link bırakın yardımcı olalım.
Şuan bunu alacağım bu bütcede bundan daha iyisi yok şuan heralde amd 5800 h lı olan olsaydı onu tercih ederdim.
Tulparı aldım hepinize teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Hocam başka bir sayfada daha denk geldik sizinle 😂 fakat bulamadım eğer biliyorsanız nasık olduğunu söylerseniz sevinirim
Burdan MediaMarkt CLUB Card: İndirim Kuponu, Uzatılmış İade Süresi ve Fazlası Mediamarkt club üyesi olman lazım sonra sepette promosyon seçmen lazım.
Olmazsa ben size veriyim kuponumu @jaxbabaa hocam zaten kullanmayacağım.
SmartSelect_20210925-144104_MediaMarkt.jpg

Geri
Yukarı