16000 TL laptop tavsiyesi

Öncelikle merhabalar,

Yaklaşık 1 aydır her yerde her şeyi okuyorum ama artık pek beklemeye takatim kalmadı arkadaşlar şu an aklımda Asus Strix G15 Amd Ryzen 7 5800H notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Ya da Tulpar 22.1 var ama önerilere açığım nasıl bir karar vermeliyim.
Oyun oynamak için alacaksanız 15.6 inç ekran almanızı tavsiye etmem. Tabi ki tercih meselesi ama 15.6 inç bence oyun oynamak için çok küçük kalıyor. En azından 17 inç modellere bakarsanız iyi olur.

@Dutch Van Der Lindee Tulpar T7 22.1 sorunu olmayan ve fiyatına göre güzel özellikler barındıran bir model. Monster markası sıkıntılı diye her modele çamur atmayın lütfen.
Evet bunu çok araştırdım alınabilecek bir model kesinlikle ama strixte gözüme çok hoş geliyor ama asusta panelin kötü olduğu söyleniyor kararsızım

Oyun oynamak için alacaksanız 15.6 inç ekran almanızı tavsiye etmem. Tabi ki tercih meselesi ama 15.6 inç bence oyun oynamak için çok küçük kalıyor. En azından 17 inç modellere bakarsanız iyi olur.
17 inç bir süre sonra taşınması zor olduğu için insanı yoruyor. 15.6" gayet yeterli bana kalırsa.
@Radeon RX 5500M @Akari

17.3 inç bana da daha yakın geliyor zaten tulpara daha yakınım ama bu modeller dışında da önerilere fikirlere açığım

17 inç bir süre sonra taşınması zor olduğu için insanı yoruyor. 15.6" gayet yeterli bana kalırsa.
@Radeon RX 5500M @Akari
Dediğim gibi tercih meselesi ama arkadaşın söylediğine göre FPS tarzında oyunlar oynayacakmış. 15 inç ekranda rekabetçi FPS oyunları bence tatmin etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı