16000 TL laptop tavsiyesi

Dediğim gibi tercih meselesi ama arkadaşın söylediğine göre FPS tarzında oyunlar oynayacakmış. 15 inç ekranda rekabetçi FPS oyunları bence tatmin etmez.
Arkadaşın standartlarına bağlı. Beni tatmin ediyor açıkçası ama başka bir insanı mutlu etmeyebilir.

@M.Yzr 15 inç sorun değil fakat asus sanırım tn panelmiş ve daha önce tn panel kullanmadım çok kötülemişler çok kararsız kaldım
Masaüstü bilgisayarımda Asus VA panel monitör kullanıyorum. Zamanında panel konusunu ben de biraz araştırmıştım, yanılmıyorsam VA panel öneriliyor.

@M.Yzr 15 inç sorun değil fakat asus sanırım tn panelmiş ve daha önce tn panel kullanmadım çok kötülemişler çok kararsız kaldım
Panelinin çok iyi olmadığı doğru. Tulpar T7 22.1 iyi bir modeldir. Onu alabilirsiniz. Eğer araştırmak isterseniz forumda Tulpar T7 22.1'in zaten övülen bir bilgisayar olduğunu görebilirsiniz. Ben alınabilir diye düşünüyorum.

Panelinin çok iyi olmadığı doğru. Tulpar T7 22.1 iyi bir modeldir. Onu alabilirsiniz. Eğer araştırmak isterseniz forumda Tulpar T7 22.1'in zaten övülen bir bilgisayar olduğunu görebilirsiniz. Ben alınabilir diye düşünüyorum.
Zamanında 13.700 e kadar düşmüş cihaz . O paralar kolay kazanılmıyo bana kalda Msi Asus Lenova vs harici pek tercih etmezdim.

Zamanında 13.700 e kadar düşmüş cihaz . O paralar kolay kazanılmıyo bana kalda Msi Asus Lenova vs harici pek tercih etmezdim.
Hocam yeni legionlardan haber yok msi bi fiyat bandında thin kasalar aşırı ısınıyormuş. Asus ise zaten konu açılışında linklediğim cihazı düşünüyordum onu bile o kadar yermişler ki hevesim kalması
Sanırım ben bilgisayar almayacağım hepsinden soğudum neredeyse:(

Hocam yeni legionlardan haber yok msi bi fiyat bandında thin kasalar aşırı ısınıyormuş. Asus ise zaten konu açılışında linklediğim cihazı düşünüyordum onu bile o kadar yermişler ki hevesim kalması
Sanırım ben bilgisayar almayacağım hepsinden soğudum neredeyse:(
Fırsat bekleyin en iyisi bu şuan.

Monster kullanıyorum, Abra a5 15.8.3 var bende, kullanmama ve çok memnun olmama rağmen kimseye önermiyorum çünkü sorun yaşayan çok var. Ama Tulpar T7 22.1 öneriyorum çünkü daha sorunsuz bir model. Monster'ın her şeyi kalitesiz değil. Çoğu marka gibi onlar da para basınca kaliteli ürün üretiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı