16000 TL laptop tavsiyesi

Bu bütçede Tulpar T7 22.1 iyi bence. Alüminyum bir kasası var zaten. Soğutması da başarılı. Neyini beğenmiyorlar anlamadım gitti.

Hocam bir ara çok ucuz fason laptoplar basıyordu piyasaya insanlarda 3-4 binlik laptoptan 5-6 ( o dönem için yüksek ) binlik performans bekliyordu.

Valorant, CS:GO gibi oyunları oynayacaksanız size MUX lazım, daha yüksek FPS almanız için. MUX ise T7 V22.1'de var.
Evet tam olarak böyle. Maalesef V22.1'den daha iyi bir seçenek görünmüyor bu fiyat bandında. G15 desen ekranı kötü ve MUXless, Acer desen giriş seviye kasa, panel kalitesiz ve MUXless. Başka seçenek kalmıyor.

Evet tam olarak böyle. Maalesef V22.1'den daha iyi bir seçenek görünmüyor bu fiyat bandında. G15 desen ekranı kötü ve MUXless, Acer desen giriş seviye kasa, panel kalitesiz ve MUXless. Başka seçenek kalmıyor.
22.1 için bi kumar oynayacağım ben de sanırım şu an için alternatifi yok. Bu arada mux açıldığında ekran sorunu veriyordu ama çözüldü sanırım o da değil mi kullanan var mı acaba aramızda

22.1 için bi kumar oynayacağım ben de sanırım şu an için alternatifi yok. Bu arada mux açıldığında ekran sorunu veriyordu ama çözüldü sanırım o da değil mi kullanan var mı acaba aramızda
Güncel BIOSlarla çözüldü gibi duruyor fakat panelde sorun çıkanlar hala var maalesef.

Öncelikle merhabalar,

Yaklaşık 1 aydır her yerde her şeyi okuyorum ama artık pek beklemeye takatim kalmadı arkadaşlar şu an aklımda Asus Strix G15 Amd Ryzen 7 5800H notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Ya da Tulpar 22.1 var ama önerilere açığım nasıl bir karar vermeliyim.

Çok farkı yok ama tasarım konusunda Zephyrus G15 daha iyi bence. Değerlendirebilirsiniz bu laptopu.

Son düzenleme:
Kalitesi düşük değil. Alüminyum ve kauçuk kaplı.

Bence herhangi bir markanın ne fanı ne de hater ı olmamak lazım. Bahsedilen Tulpar'ın içeriği tatmin edici, ancak daha önce de Tulpar kullanmış eski bir Monster kullanıcısı olarak ben ASUS'un tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Bence herhangi bir markanın ne fanı ne de hater ı olmamak lazım. Bahsedilen Tulpar'ın içeriği tatmin edici, ancak daha önce de Tulpar kullanmış eski bir Monster kullanıcısı olarak ben ASUS'un tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Tulpar'ın tüm modelleri kaliteli değil zaten. 22.1 iyidir.

Geri
Yukarı