16000 TL MUX Switch olan laptop önerisi

TurtleCanUsePC

Hectopat
Daha fazla  
Normalde masaüstü alacaktım ama arkadaşlarıma çok gidiyorum onlar bize geliyor falan o yüzden vazgeçtim ve laptop almaya karar verdim. Daha çok Valorant ve CS:GO oynadığım için MUX Switch çok önemli. Monster beğenmiştim ama sonra vazgeçtim. Öneriniz nedir? Bütçem 16 bin TL ve maximum 500TL aşabilirim.

Normalde masaüstü alacaktım ama arkadaşlarıma çok gidiyorum onlar bize geliyor falan o yüzden vazgeçtim ve laptop almaya karar verdim. Daha çok Valorant ve CS:GO oynadığım için MUX Switch çok önemli. Monster beğenmiştim ama sonra vazgeçtim. Öneriniz nedir? Bütçem 16 bin TL ve maximum 500TL aşabilirim.

Monster dışında ki laptopların çoğunda MUX yok, ASUS ta zaten yok MSI da %40sgrb var en alınabilir Monster.

Kardeşim şu an imzamda olan laptopu kullanıyor ve iyi performans veriyor aslında. Valorant'ta 150-200 arası alıyor. MUX switch olmayan bir laptop ta olabilir aslında.
MUX Switch olmayan kaliteli bir laptop önerebilirseniz çok iyi olur.
Kardeşimin PC'yi Vatan'dan 13K ya aldık araştırmadan. Bir daha araştırmadan PC almam.

17kya çıkıp Tulpar T7 v25.1 alın.
Bu laptop MSI üretimi, Monster logosu var sadece. Laptopun modeli MSI GP76.

Bunu öneririm, aşamam derseniz;

Teşekkür ederim. Normalde bütçe 15 bin TL idi. Sonra biriktirdiğim 1000TL'yi ekledim bir de babam üstüne ben 500TL daha eklerim dedi 16500 TL oldu daha fazla çıkamam ama teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı