16000 TL sistem toplama

Bütçe
16000
Fiyatlar şimdiki RTX serisi ile benzer olarak. RTX 3000 beklemenizi öneririm. Ben imzamda gördüğün sistemim ile birlikte 1.5 senedir RTX 3000 serisini bekliyorum :) biraz sabır... Bu arada 32 GB RAM ileriye dönüklük açısından gerekli. 16 bin TL harcanacak bir sisteme 16 GB RAM yakışmaz. 2 Oyun açtın altta 3-5 program açtın sistem şişer 16 GB RAM 2017'lerde kaldı.

He şahıs sadece oyun oynuyorum başka hiçbir şey yapmayacağım derse 16 alabilir tabii ki.

Çok daha mantıklı oldu:

Hem görsel hem performans olarak hoş bir sistem olduğunu düşünüyorum.

Artı olarak:
İşlemci.
Anakart.
Ekran kartı.

Denebilir ve çok daha mantıklı oldu sizin yaptığınıza göre.

Son düzenleyen: Moderatör:
[BwQUOTE="FallenAngels1246, post: 6844515, member: 215590"]
Fiyatlar şimdiki RTX serisi ile benzer olarak. RTX 3000 beklemenizi öneririm. Ben imzamda gördüğün sistemim ile birlikte 1.5 senedir RTX 3000 serisini bekliyorum :) biraz sabır... Bu arada 32 GB RAM ileriye dönüklük açısından gerekli. 16 bin TL harcanacak bir sisteme 16 GB RAM yakışmaz. 2 Oyun açtın altta 3-5 program açtın sistem şişer 16 GB RAM 2017'lerde kaldı.

He şahıs sadece oyun oynuyorum başka hiçbir şey yapmayacağım derse 16 alabilir tabii ki.
[/QUOTE]
Beklemeye çalışırım Ekran kartı tarafında. Sadece bazı durumlardan uzaklaşmam için pcm olması şart oldu bana. Yinede bunu düşüneceğim 👍
Çok daha mantıklı oldu:

Hem görsel hem performans olarak hoş bir sistem olduğunu düşünüyorum.

Artı olarak:
İşlemci
Anakart
Ekran kartı

Denebilir ve çok daha mantıklı oldu sizin yaptığınıza göre.
Zamanınızı Aldım sizinde. Çok teşekkür ediyorum. iki sistemde bana nasıl bir kombinasyon yapmam gerektiğini özetledi. Yoksa bütçeyi çöpe yatircakmisim

Merhabalar. Resimdeki parçalardan oluşan bir sistem topladım. Ancak ekran olarak 27 inç 2K mı uygun olur yoksa sectigim ekran uygun mudur? Her türlü oyunu oynuyorum. Çoğunlukla FPS oyunlar. Sistem açısından öneriye açığım bütçenin boşa gitmesini istemem. Sistemi komple değişme önerisine de açığım. İleriye dönük olsun istiyorum.
Eki Görüntüle 651477
Monitör MSI alınmaz birde 750 w seçmeni tavsiye ederim mümkünse 850

Geri
Yukarı