16000 TL'ye mühendislik ve oyun için laptop önerisi

Bütçe
En son 16000

Maximusti0203

Femtopat
Herkese selamlar arkadaşlar. Maksimum 16000 lira bütçem olmakla birlikte bilgisayar mühendisliği için laptop almam gerekiyor. Ayrıca ileride çıkan oyunları da en az medium-high ayarlarda çalıştırmasını istiyorum. Buna göre içinde en azından RTX 3050 Ti olan laptop önerebilir misiniz? (arkadaşlar lütfen Casper önermeyin.)

#Arkadaşlar bu arada Monster Tulpar T7 v25.1'in diğer Monster laptoplar gibi olmadığını MSI yapımı metal kasalı olduğunu biliyorum. Kronik sorunları falan var mı önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS ROG'ya da TUF RTX 3060 bulabilirsen kaçırma Casper'den uzak dur Monster fena değil ama kesinlikle 3060'nin altında ekran kartlı model alma 3050 Ti = 1660 Ti olduğundan güç olarak 3050 Ti'li laptopları önermiyorum kimseye.

Herkese selamlar arkadaşlar. Maksimum 16000 lira bütçem olmakla birlikte bilgisayar mühendisliği için laptop almam gerekiyor. Ayrıca ileride çıkan oyunları da en az medium-high ayarlarda çalıştırmasını istiyorum. Buna göre içinde en azından RTX 3050 Ti olan laptop önerebilir misiniz? (arkadaşlar lütfen Casper önermeyin.)

#Arkadaşlar bu arada Monster Tulpar T7 v25.1'in diğer Monster laptoplar gibi olmadığını MSI yapımı metal kasalı olduğunu biliyorum. Kronik sorunları falan var mı önerir misiniz?

Ben ASUS ROG kullanıyorum oyun oynayacaksan 15.6 inç tatmin etmiyor ayrı bir monitöre takarak masaüstü gibi kullanıyorum ben 17.3 Monster laptop alan arkadaşımda o şekilkde kullanıyor yani harici bir ekran da alabilirsin eğer sabit kullanıcaksan.
3060 Ti'lı laptop mu var ben mi bilmiyorum?

3060 mış Ti çıkmamış doğru :) ewt

Amazon'dan konsol vs alanlar oluyor yine de bir araştır vergiyi Amazon'a ödüyor musun alırken yoksa gümrük işkence bir dron aldım 670 TL'ye 3 günde geldi istanbula İstanbul'dan İzmir'e 53 günde geldi sonrada 140 TL vergi ödedim aynı drona arkadaş 300 küsur vergi ödedi vergiye dayalı bir hapisteyiz resmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı