1600TL kulaklık önerisi

@GolemOzan G PRO X aldım. 1 gün boyunca kullandım. Konforu, malzeme kalitesi çok iyi. Ancak denemediğim ayar kalmadı. Önceki kulaklığıma göre DTS açmama rağmen sesi az geldi bana. Özellikle oyunlarda ayak sesleri az geliyor. Ses + - tekerleğinde sesi fullerseniz dip seste oluyor. Amazon'dan almıştım iade ettim. Blackshark V2 USB deneyeceğim. MediaMarkt da kulak üstü kulaklıkları iade alıyormuş.
denedikten sonra deneyimlerini yazar mısın çok arada kaldım ben.

Denedikten sonra deneyimlerini yazar mısın çok arada kaldım ben.

Dostum çok az kullanılmış ikinci el blackshark V2 USB aldım 750 Liraya. Bugün elime ulaştı yaklaşık 3-4 saattir deniyorum. Pro X'e göre daha hafif daha rahat. Windows sesi 50'de tekerleği fulledim ve ses seviyesi yeterli geldi bana.Biraz daha açarsam rahatsız olacağım o derece yüksek.Oyunlarda sesler rahat kasılıyor. Beklentimi karşıladı. THX modu var onu pek beğenmedim çok fazla tiz oluyor. Kapatarak kullanıyorum.

Dostum çok az kullanılmış ikinci el blackshark V2 USB aldım 750 Liraya. Bugün elime ulaştı yaklaşık 3-4 saattir deniyorum. Pro X'e göre daha hafif daha rahat. Windows sesi 50'de tekerleği fulledim ve ses seviyesi yeterli geldi bana.Biraz daha açarsam rahatsız olacağım o derece yüksek.Oyunlarda sesler rahat kasılıyor. Beklentimi karşıladı. THX modu var onu pek beğenmedim çok fazla tiz oluyor. Kapatarak kullanıyorum.
g pro x e göre daha mı iyi

Geri
Yukarı