1650 sistem ETS 2'de kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

berlinetta3641

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle hepinize iyi forumlar ve hayırlı ramazanlar diliyorum.

Konuya gelirsek. AC'da orta ayarlarda ki istesem Full ayarlarda bile 60FPS verebilen bir sisteme sahibim.

1650GTX.
8 RAM.
510 NVMe SSD.
Ve 9300h i5 işlemciden oluşuyor sistemim.

Ancak ETS 2 oynamak istediğim de hem oyunun menüsü içerisinde hem oyunun içinde medium ayarlarda bile FPS sanki 30-40 gibiymiş. Sürekli bir gecikme hali. Oyunu ilk defa satın alıp kurduğum zaman böyle bir sorun yoktu. Ancak güncelleme gele gele bu hale geldi. Şimdi ne yapabilirim tam olarak? Cidden canımı sıkmaya başladı bu durum.

Öncelikle hepinize iyi forumlar ve hayırlı ramazanlar diliyorum.

Konuya gelirsek. AC'da orta ayarlarda ki istesem Full ayarlarda bile 60FPS verebilen bir sisteme sahibim.

1650GTX.
8 RAM.
510 NVMe SSD.
Ve 9300h i5 işlemciden oluşuyor sistemim.

Ancak ETS 2 oynamak istediğim de hem oyunun menüsü içerisinde hem oyunun içinde medium ayarlarda bile FPS sanki 30-40 gibiymiş. Sürekli bir gecikme hali. Oyunu ilk defa satın alıp kurduğum zaman böyle bir sorun yoktu. Ancak güncelleme gele gele bu hale geldi. Şimdi ne yapabilirim tam olarak? Cidden canımı sıkmaya başladı bu durum.
Multiplayer mı oynuyorsun ?

Kaç FPS alıyorsunuz oyunda? Grafik ayarlarından dikey eşitlemeyi etkinleştirmeyi deneyin

İnanın hiç bakmadım ama önceden yağ gibi akan oyun şimdi kasıyor...
Multiplayer mı oynuyorsun ?
Hayır:)
Oyun içindeyken MSI Afterburner ile ekran görüntüsü paylaşın daha iyi anlaşılır olay. Isınma kaynaklı da olabilir problem.

Dediğinizi yapacağım. Excalibur Center var oradan baktığım 55-60 derece gösteriyor CPU ve GPU değerlerini...

Geri
Yukarı