1650 TL Logitech G PRO Superlight alınır mı?

jackarmis

Kilopat
Arkadaşlar selam. Bu ürüne 2 hafta önce bakıyordum 2.000-2.200 TL arasında idi. Şu an 1650 TL'ye kadar düşmüş. Sizce alınır mı? Muadili daha iyi ürünler var mıdır? Kablosuz olması şart.

1 hafta önce G305 aldım ama 5 dakika kullanımdan sonra iade ettim. Hiç sevmedim.

Bence bu fareye bu kadar para vermek mantıksız. Bütçenizi zorlamayacak, uzun ömürlü, hafif, rahat, hızlı, rekabetçi oyunlarda iyi tepki verebileceğiniz ve drag Click yapılabilen bir fare önereceğim.

Bu arada ürünü kullanmaktayım ve memnunum.
Sorularınız varsa alabilirim, cevaplarım.

Ben de öyle düşünüp 450 TL ye G305 aldım. Anında iade ettim. İyi bir şeyler almak istiyorum. Kararsızım.
Dediğim gibi para sizin karar sizin. Ama benim o mousenin fiyatının 1000 katı param olsa bir mouse için o parayı vermem. Yine söylüyorum para ve karar sizin. Alsanız da almasanız da kimse niye aldın yada neden almadın diye sormaz sorgulayamaz ve kimsenin de haddine değil. Ben sadece alınmaz dedim. Alma yada almayın demedim. Yanlış anlaşılma olmasın.

Bence bu fareye bu kadar para vermek mantıksız. Bütçenizi zorlamayacak, uzun ömürlü, hafif, rahat, hızlı, rekabetçi oyunlarda iyi tepki verebileceğiniz ve drag Click yapılabilen bir fare önereceğim.

Bu arada ürünü kullanmaktayım ve memnunum.
Sorularınız varsa alabilirim, cevaplarım.
Kablosuz olması şart yazmıştım ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı