1650 TL'ye Asus Strix RX 570 alınır mı?

Güzel indirim, alınabilir.

Hocam şahsen 1580 liraya GTX 1060 6 GB almak varken 570'i tercih etmezdim.
Bu fırsat varsa tabi GTX 1060 alınmalı. Link paylaşırsanız inceleyelim biz de.

İthalatçı garantili olduğunu belirteyim. Marka konusunda çekinceniz olmasın. Bir süre GTX 1070 Ti modelini test etme fırsatı buldum. Tek fanlı model yerine çift fanlı model tercih edilmeli.

GTX 1060, RX 570'den çok daha güçlü bir karttır. Üstelik markanın değişmesi dahi bunu değiştiremez. MSI veya ASUS ile performans açısından 2-3 fps haricinde bir farkları yok. Kesinlikle Asım Bey'in dediği gibi marka takıntınız olmasın. Bende çift soğutmalı modelin tercih edilmesi tarafındayım.

Dolar'ın yükselişi önünde çaresiz kaldım ve kartı aldım dün arkadaşlar. Daha hesaplısı yoktu şuanlık. Ben aldıktan sonra stok bitti inşallah stok kalmadı diyip iptal etmezler. Ayrıca monitörüm freesync olduğu için amd ekran kartı tercih ettim. Bakalım, hayırlısı artık.

Gigabyte GTX1060 Windforce OC 3GB GDDR5 192Bit DX12 Nvidia Geforce Ekran Kartı GV-N1060WF2OC-3GD

Keşke şuna da bir baksaydınız..

Asus ROG Strix RX570
İthalatçı garantili olduğunu belirteyim. Marka konusunda çekinceniz olmasın. Bir süre GTX 1070 Ti modelini test etme fırsatı buldum. Tek fanlı model yerine çift fanlı model tercih edilmeli.
Dolar'ın yükselişi önünde çaresiz kaldım ve kartı aldım dün arkadaşlar. Daha hesaplısı yoktu şuanlık. Ben aldıktan sonra stok bitti inşallah stok kalmadı diyip iptal etmezler. Ayrıca monitörüm freesync olduğu için amd ekran kartı tercih ettim. Bakalım, hayırlısı artık.

3GB GTX 1060 o fiyata alınmaz.1200TL civarı bulunursa 1050Ti yerine alınabilir sadece. Bence siz paylaşırken fark etmediniz 3GB olduğunu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı