1650 TL'ye Xbox One S alınır mı?

arasyuksel

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Oturduğum yerin yakınında 2. el bir Xbox One S buldum.

1 TB, yanında Arctic Camo gamepad var, all digital değil, kutusu garantisi yok.

Satıcının gereken videoları atmasını istedim. Hafıza, internete bağlanma, kontrolcünün tuş testi, ekstra olarak gamepad ve konsolun hasar alıp almadığını gösteren videolar.
Konsolun sol kısmında küçük bir hasar var, ama kullanıma etki etmiyormuş. Ama onun dışında konsolda görülen bir sorun yok.

1623143935258.png

Kısacası, sizce bu konsol alınmalı mı? Attığı videolar yetersiz ise daha hangi test videolarını istemeliyim? Fiyatı makul mü? O hasardan dolayı alınmamalı mı?

Şimdiden teşekkürler. Not: Konsolu deneyerek alma olasılığım yok, kurye ile isteyeceğim.

Alınır da çok ucuzmuş, temiz olduğuna eminsiniz değil mi?

Yani, 2. el ürün alırken emin olma olasılığı neredeyse yok.

Ama güvendim adama. Görünürde bir sorunu yok. Temiz gibi, ama şu kırık benim canımı sıktı. Hani konsolu düşürmüş olma olasılığı var diye.

Aklıma bir şey takıldı, PS'lerde olan cihazın içinin açılıp açılmadığını belirten bir etiket var mı bu konsolda?

Satıcıdan onu atmasını isteyebilirim, eğer öyle bir şey var ise.

Merhaba arkadaşlar. Oturduğum yerin yakınında 2. el bir Xbox One S buldum.

1 TB, yanında Arctic Camo gamepad var, all digital değil, kutusu garantisi yok.

Satıcının gereken videoları atmasını istedim. Hafıza, internete bağlanma, kontrolcünün tuş testi, ekstra olarak gamepad ve konsolun hasar alıp almadığını gösteren videolar.
Konsolun sol kısmında küçük bir hasar var, ama kullanıma etki etmiyormuş. Ama onun dışında konsolda görülen bir sorun yok.

Eki Görüntüle 1060272

Kısacası, sizce bu konsol alınmalı mı? Attığı videolar yetersiz ise daha hangi test videolarını istemeliyim? Fiyatı makul mü? O hasardan dolayı alınmamalı mı?

Şimdiden teşekkürler. Not: Konsolu deneyerek alma olasılığım yok, kurye ile isteyeceğim.
Alınır. İyi fiyat.

Geri
Yukarı