1650'li laptop ne kadar götürür?

Ahmet kenger

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar i7 10.nesil, GTX1650, 16 GB RAM olan bir laptop almayı düşünüyorum. Bütçe vermeyecegim çünkü tanıdık bir yerden alacagım. Bu laptop ne kadar götürür? FPS takıntılı biri değilim ya da en yüksek ayarda oynamak istemem, kasmasın oynayacagım oyunlar. Assasin tüm seri, RDR2, GTA 5, Valorant, CoD başka oynayacagım oyun yok. Şu anlık ortalama ömrü ne kadar olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ileride yeni nesil oyunları açmaz lakin dediğiniz oyunları rahat oynarsınız. Oyun için maksimum 5-6 yıl ömrü var. Ofis işleri içinse 10-11 sene gider.

2016 yılından kalma 950m i7li laptop kullanıyorum. Temizliğini, bakımını yaparsan; birazcık da dikkatli kullanırsan cayır cayır götürür. Csde 1280x960 200+fps alıyorum zaten başka oynadığım doğru düzgün oyun yok.

Hocam ileride yeni nesil oyunları açmaz lakin dediğiniz oyunları rahat oynarsınız. Oyun için maksimum 5-6 yıl ömrü var. Ofis işleri içinse 10-11 sene gider.

Yani akşamları oyun sabahları ofise götüreceğim lakin bu piyasa düzelene kadar 3 4 sene idare etse yeter bana yorumunuz için teşekkürler.
2016 yılından kalma 950M i7'li laptop kullanıyorum. Temizliğini, bakımını yaparsan; birazcık da dikkatli kullanırsan cayır cayır götürür. CS'de 1280x960 200+fps alıyorum zaten başka oynadığım doğru düzgün oyun yok.

Bende 4nesil i7 GT840M le zor şartlar altında oynuyorun 8 sene olacak.

Yani akşamları oyun sabahları ofise götüreceğim lakin bu piyasa düzelene kadar 3 4 sene idare etse yeter bana yorumunuz için teşekkürler.

Bende 4nesil i7 GT840M le zor şartlar altında oynuyorun 8 sene olacak.
Ben de sizin gibiyim. Ölücü mü denir bilmiyorum artık. Sizin yerinizde olsam alırdım eğer fiyat makulsa.

Eder hocam. Benim 9 yıllık emektar i7-2670qm ve GT-540M laptopum bile bana ufak tefek oyun ve ofis işlerinde SSD sayesinde yetiyor. Sizinki hele hele yeter.

Yani ben genellikle ofis işlerinde 8TB HDD var onu kullanıyorum zamanla sıfırlıyorum temizligini falanda yaparım oynayacagım oyunları da kaldırır gibi araştırdın biraz.
Ben de sizin gibiyim. Ölücü mü denir bilmiyorum artık. Sizin yerinizde olsam alırdım eğer fiyat makulsa.

Hocam oynadığım oyunları ve işlerimi donmadan oynayıp kullanabiliyorsam 10 senede olsa degiştirmem gerek yok çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı