1660 S Mining Degerleri

reis55li

Femtopat
Daha fazla  
1660 Super kullanmaktayım. Resimde belirttigim degerler normal midir sizce, degilse ne gibi işlemler yapabilirim? Bu arada Binance'de poolda işlem yapmaktayım. Başka önerebileceginiz pool var mı tek kart için ödemesi maksimum 20 günü geçmeyen ve kullanışlı olan ve 1 ekran kartına uygun olan?

Dosya Ekleri

• kazım2.png
    kazım2.png
    2,3 KB · Görüntüleme: 122
  • kazım1.png
    kazım1.png
    2,1 KB · Görüntüleme: 106
Ayarlarınız yanlış. 32 mhs almanız gerekiyor düzgün ayarlar ile. Sizin için 2miners daha mantıklı.
ayarlar derken biraz açarmısın neyden bahsediyorsuh ve bu ayarlar nasıl olmalı birde 2minersden bahsedermisin ödeme sistemi vs binance poola göre karşılaştırırsan sevinirim😊

2miners kullanabilirsiniz. Günlük ödeme veriyor bu arada kartınız 33 - 34 mh kadar alabiliyor diye biliyorum. MSI Afterburner ile Memory clocku arttırıp Core clocku azaltıp Watt'ı düşürüp dereceleride çok azaltmalısınız.

2miners kullanırken Binance'de nano cüzdan oluşturup onu yazmalısınız işlem ücreti ödemiyorsun böylece.

2miners kullanabilirsiniz. Günlük ödeme veriyor bu arada kartınız 33 - 34 mh kadar alabiliyor diye biliyorum. MSI Afterburner ile Memory clocku arttırıp Core clocku azaltıp Watt'ı düşürüp dereceleride çok azaltmalısınız.

2miners kullanırken Binance'de nano cüzdan oluşturup onu yazmalısınız işlem ücreti ödemiyorsun böylece.
binance pool daha iyi diyolar fikirlerini paylaşırmısın

Binance pool daha iyi diyorlar fikirlerini paylaşır mısın?

Öncelikle 1660 Super ile 2minersde nano ile günlük ödeme alarak transfer ücreti falan ödemeyeceksin ikinci olarak bianancepoolda 7/24 açık kalması lazım verilerin yükselmesi için 2minersde böyle bir şey yok ayrıyeten NiceHash de var 0.0005 BTC olunca veriyor binancepoolunda artıları vardır ama bilmiyorum kullanmadım 2minersde kazançlar çok karışık onu da söyleyeyim deneyebilrsiniz binancepoolu beğenmezseniz günlük gelir 30 TL'nin altında gelirse salarsın.
Kişisel PC de kullanıyorum OC falan 30 çıkarttım ama bunun PC'ye zararı olur mu sizce

OC ayarlarını YouTube'dan alabilrsin sıcaklığı düşürerek mh ı arttırıyorlar Core clock düşürmen gerek sıcaklık için.

Yeni konular

Geri
Yukarı