1660 Super bulunmuyor

Merteys

Picopat
Sistem dizmek için MSI Gaming X GTX 1660 Super arıyordum. Fakat her siteye girdiğimde stok olmadığını görüyorum, acaba üretimden mi kalktı anlamadım 2. el de almak istemiyorum. Bilgisi olan var ise yazabilir mi?

koray105

Decapat
Stok sorunu var malum pandemiden bulsan bile değerinden fazlaya alırsın zamanın varsa bekle bence.

Kaan Suna

Decapat
Genel olarak stok problemi var. Pandemi, mining yapanlar gibi sebeplerden kaynaklı stok problemi yaşanıyor. Ben de Rtx3070 bekliyorum.

ugur5210

Picopat
Sistem dizmek için MSI Gaming X GTX 1660 Super arıyordum. Fakat her siteye girdiğimde stok olmadığını görüyorum, acaba üretimden mi kalktı anlamadım 2. el de almak istemiyorum. Bilgisi olan var ise yazabilir mi?

Şu an stok sorunu var. Biraz bekleyin stoklar yenilenince alırsınız.

Dopain

Hectopat
Keşke sadece o bulunmasa. Bu ekran kartlarını deli gibi alıp mining yapanlar milyoner oldu mu acaba çok merak ediyorum?

SnowW

Attopat
Mart veya nisan ayı gibi stoklar gelicek diyorlar ama piyasa yükselir mi aynı mı kalır bilmem

4bdulkadir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Yozgat
Stoklara gelse bile malum sitelerimiz eski fiyatlardan vereceğini sanmıyorum çünkü şu fiyatlarına bile alacak bir sürü insan var. Dolar düştüğünde bile indirim yapmayan sitelerden stoklar gelince eski fiyatlarına vermelerini beklemiyorum açıkcası.

Dopain

Hectopat
Ek olarak şunu bırakayım stoklara bugün girmiş dün yoktu. Ama olması gerekenden pahalı olduğunu bilerek incele. Ekran kartı da gaming x serisi değil ama bu günlerce ancak bu bulunabiliyor.

ModArt PC-MA1 / AMD Ryzen 5 3500X / ASUS TUF GTX 1660 SUPER / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Severus77

Picopat
Yer
Aydın
2. eline 3500 TL yazılan ilanlar var.

Knight Davion

Hectopat
Keşke sadece o bulunmasa. Bu ekran kartlarını deli gibi alıp mining yapanlar milyoner oldu mu acaba çok merak ediyorum?

Milyoner olmadılar ama şu anki gibi devam ederse ortalama 5-8 ayda kartın parasını çıkartıyorlar. Kartın garantisi zaten 2-3 sene. Sonrasında da satsalar bile pek zarar etmiyorlar çünkü enflasyon olan bir ülkede yaşıyoruz 😄

Yukarı