1660 Super için güncelleme yayınlandı!

Hocam göz kırpma sorununu siz de yaşasaydınız emin olun heyecanlanırdınız, gerçekten güncelleme gelmesi için dua ediyorduk bu sorunu yaşayanlar olarak.

Şu an güncellemeyi yaptım ve 5 dakikadır bir sorun gözükmüyor, Allahım lütfen göz kırpma sorunu yaşatma yarabbi :)
Haa, tamam o zaman. Kısa notlara bakmıştım sadece, onu görmeyince normal güncelleme sandım.

Niye bu kadar heyecanlandınız yahu? Birkaç haftada bir her (GTX/RTX) ekran kartına çıkan güncellemelerden işte. Ben de bir kart için spesifik bir güncelleme yayınladılar falan sandım...

1 aydır yoktu yeni driver. Ve bazı kartlarda en son driver ciddi sıkıntılara yol açtı.

her driver geldiğinde konumu açıyorsunuz ?

SAÇMALIK

Göz kırpma sorunu dolayısıyla konu açıldı hocam. Bir çok kişi bu sorundan dolayı muzdarip.

Hatta size şunu atayım:

Tamı tamına 8 sayfa. Bundan dolayı böyle bir konu açma gereği duydum, çünkü uzun zamandır bir çözüm bekliyorduk, 2 hafta öncesinde Nvidia'nın bu konuyla ilgili çalışmalar yapacağını okumuştuk. Demekki çalışmalar işe yaradı. Hemen kötü düşünmeyin artık, lütfen.

Düzeltme: Göz kırpma sorunu devam ediyor hocalarım, sevinmemiz boşa çıktı. Gerçekten Nvidia'nın bu kadar beklettikten sonra yine de çözüm üretememesini beynim idrak etmiyor.

Konu kapatılıp silinebilir, kusura bakmayın.

Göz kırpma sorunu dolayısıyla konu açıldı hocam. Bir çok kişi bu sorundan dolayı muzdarip.

Hatta size şunu atayım:

Tamı tamına 8 sayfa. Bundan dolayı böyle bir konu açma gereği duydum, çünkü uzun zamandır bir çözüm bekliyorduk, 2 hafta öncesinde Nvidia'nın bu konuyla ilgili çalışmalar yapacağını okumuştuk. Demekki çalışmalar işe yaradı. Hemen kötü düşünmeyin artık, lütfen.

Düzeltme: Göz kırpma sorunu devam ediyor hocalarım, sevinmemiz boşa çıktı. Gerçekten Nvidia'nın bu kadar beklettikten sonra yine de çözüm üretememesini beynim idrak etmiyor.

Konu kapatılıp silinebilir, kusura bakmayın.
https://www.nvidia.com/en-us/geforc...660-super-top-screen-flickering/?topicPage=11 Selam, daha güncel paylaşılmış bir güncelleme gördüm bunu inceleyebilirsin. Umarım faydası dokunur.

https://www.nvidia.com/en-us/geforc...660-super-top-screen-flickering/?topicPage=11 Selam, daha güncel paylaşılmış bir güncelleme gördüm bunu inceleyebilirsin. Umarım faydası dokunur.

1615023108874.png

DCH driver ne demek bilmiyorum. Standart driver'ı mı yüklemeliyim?

Çok teşekkürler bu arada

Düzenleme: Standart olarak yükledim, DCH'yi araştırıp öğrendim. Tekrar teşekkürler hocam

Son düzenleme:

Geri
Yukarı