1660 Super için termal pad önerisi

burakcakar

Kilopat
Yer
Adana,Turkey
Daha fazla  
Meslek
Ziraat Mühendisi
Ekran kartımın termal padleri ömrünü yitirmiş durumda. Termal pad alacağım ama kaç mm almalıyım bilmiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Aga o termal pedler kolay kolay ömürlerini tamamlamaz yanlışın vardır termal macunun ömrü bitmiştir:d GTX 1080 vardı bende:D sadece tarmal macun değiştirdim ben. :D

Hocam alırsanız elinizdeki padlerin kaç mm olduğuna bakın. Sonra kart telef olur. Bu arada en kalitelisinden alın.

Aga o termal pedler kolay kolay ömürlerini tamamlamaz yanlışın vardır termal macunun ömrü bitmiştir:d GTX 1080 vardı bende:D sadece tarmal macun değiştirdim ben. :D
Termal macun değiştirdim zaten.
Hocam alırsanız elinizdeki padlerin kaç mm olduğuna bakın. Sonra kart telef olur. Bu arada en kalitelisinden alın.
Kartımın padlerinin kaç mm olduğunu bilmiyorum soru buydu zaten :D Nerden öğrenebiliriz?

Termal macun değiştirdim zaten.

Kartımın padlerinin kaç mm olduğunu bilmiyorum soru buydu zaten :D nereden öğrenebiliriz?

YouTube'dan :D kartın modelini yazın hocam :D termal pad değişim yazın bakalım kaç mm yapıyorlar görmüş olursunuz:d 8-9mm diyor hocam fikir :D verebilir bu video:D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Halletiniz mi hocam naptınız :D bana kızgın emoji atmışsınız:D en kötü eski termal padi cetvelle ölçün çıkar ortaya mm olarak:D

Yeni konular

Geri
Yukarı