1660 Ti 60Hz Laptop Alınır Mı?

tabiki olur fakat ben tam corona döneminin başında almıştım, ram taktırmak için servisler açık değildi, taktırmak istesem de kaç günde yapacakları belli değil, ayrıca kendin taksan garanti dışı kalıyorsun. Benim pc de bir de tek slot 16 gb var idi... 1660ti için zaten en az 8 gb ram lazım ki tam performans için 16 ya çıkmak gerekir. Benim oynadığım oyunlar BF5-BF1 vs idi, call of serisinde de yüksek fps alamamıştım.
Ram halledilir hocam gerisi sıkıntı olmasın

Oynayacağın oyunlara bağlıdır. Eğer espor tarzı yüksek fps alacağın oyunlar oynayacaksan daha düşük kartı olan 144hz modellere bak. Eğer yeni oyunları oynayacaksan bunu alabilirsin.

Bir tane i7 1660 Ti 16 GB RAM bir sistem buldum arada 600 TL fark var yani RAM parası ama işlemcisi biraz daha kötü.
RAM halledilir hocam gerisi sıkıntı olmasın.

RAM 8 GB az geliyor çoğu oyuna.

Öyle bir şey mümkün mü hocam yani ileride ben 120hzlik bir panel takabilir miyim?
Evet. Taktım kullanıyorum. Technopat'ın panel değişim videoları var, oldukça basit bir işlem.

Dolar 6.40 seviyesindeyken AliExpress'ten almıştım, vergisiyle aşağı yukarı 320 TL'ye gelmişti. Burada pahalı maalesef.

Evet. Taktım kullanıyorum. Technopat'ın panel değişim videoları var, oldukça basit bir işlem.

Dolar 6.40 seviyesindeyken AliExpress'ten almıştım, vergisiyle aşağı yukarı 320 TL'ye gelmişti. Burada pahalı maalesef.
Öyle bi imkan varsa ileriki bir zamanda değiştiririm bilmiyordum böyle bir sey olduğunu

Arkadaşın sorduğu lapop ryzen 4000 serisinden olduğunu kimse farketmemiş sanırım, dar boğaz falan denmiş :D acelen varsa alınabilir ama ekran kalitesi yüksek değil %62 srgb ayrıca normalde 90 watt saat olan pil bunda 48 whr. ram için kasa açılması ve 60 hz muhabbetlerini de işin içine sokunca ben yeniden beklemeye karar verdim. acelen yoksa bekle piyasaya daha fazla modeller girsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı