1660 Ti doğru performansı verip vermediğini nasıl anlaşılır?

Sweetys

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Merhabalar. 1660 Ti ekran kartım var fakat YouTube'deki videolara göre FPS doğru vermiyor. Bir de bu kartın 1660 Ti gücünde oldugu nasıl anlarım? Belki bana 1660 göndermişlerdir. Bunun bir programı vardı CPU resmi olan mor bir uygulama vardı. Şu an aklıma gelmediginden bir de onu söylersiniz mutlu olurum. Yardım istiyorum sizden. 3D mark denesem ve size skor puanını atsam anlaşılır mı? 1660 Ti olduguna ve tam performans verdine bazı oyunlarda FPS düşük gibi geliyor. Bana süpelendim o yüzden de böyle konu acmak istedim. 3D mark programını kurdugumda bir ayar yapmam lazım mı? Kartta da zarar vermek istemiyorum şimdiden iyi günler.

İlk paylaştığınız iki ekran görüntüsünün bulunduğu site yasak, bilginiz olsun.

Furmarkta, preset 1080 seçeneğine tıklayın. Tam bir dakika sürecek. Bir dakika sonra önünüze sonuç ekranı gelir.

İlk paylaştığınız iki ekran görüntüsünün bulunduğu site yasak, bilginiz olsun.

FurMark'ta, preset 1080 seçeneğine tıklayın. Tam bir dakika sürecek. Bir dakika sonra önünüze sonuç ekranı gelir.

1638352410198.png

Söyle yaptım hocam test kaç dakika sürecek ve sonucu söylüyecek mi yoksa benim mi fotoğraf alıp atmam lazım? FPS olarak bir de test kac dakika sürüyor, sürmüyorsa kac dk durmam lazım?

İkincisi sorunuza zaten cevap verdim. Preset: 1080 seçeneğine bastığınızda tam bir dakika sürecek bir test başlayacak. Bir dakika sonunda sonuçları otomatik olarak ekrana verecek.

Tam bir ekran görüntüsü alıp paylaşın. Preset seçeneğine değil de "GPU Stress Test" yazısına tıkladınız sanırım.
Sadece bir pencereyi değil, bütün ekranın görüntüsünü kastediyorum.

GPU Stress Test'e basmayacaksınız. Preset: 1080 seçeneğine basacaksınız. Açık olan şey neyse, kapatın. Sonrasında da Preset: 1080 yazan düğmeye tıklayın. Fareyi üzerine götürüp sol kliğiniz ile tıklayın.

Sıkıntı gözükmüyor. Başka sonuçlarla da mukayese edebilirsiniz. Sıkıntı olduğunu zannetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı