1660 Ti F/P Gaming laptop önerisi

Hocam Acer laptoplarla ilgili bir araştırma yaptım. Bende de olduğunu ve ısındığını yazmıştım. Sanırım sorun firmanın kullandığı termal macunda. YouTube'da izlediğim videolarda termal macun değişimi sonrası 90 dereceden işlemci sıcaklığı 70-75 derecelere iniyor. Bunu bir araştırmani tavsiye ederim.

Ben yeni Acer'ları beklerdim. 1650Ti/1660Ti modelleri gelecek bu orta-yüksek bütçe aralığında güzel bir yere otururlar bence.

Fiyatları 8000B'ini geçmeyecek ise beklemeye değer diye düşünüyorum.

Bu modeli görmemiştim bu da bayağı iyi gibi duruyor.

Hocam Acer laptoplarla ilgili bir araştırma yaptım. Bende de olduğunu ve ısındığını yazmıştım. Sanırım sorun firmanın kullandığı termal macunda. YouTube'da izlediğim videolarda termal macun değişimi sonrası 90 dereceden işlemci sıcaklığı 70-75 derecelere iniyor. Bunu bir araştırmani tavsiye ederim.

Acer macundan kısmış fiyatları düşürmek için galiba 😁 Acer'lerde kasayı açınca garanti kapsamı dışına çıkıyormuş. Alırsam aldığım gibi servise götürüp benim aldığım termal macunu sürdürmem gerekebilir. 😁

Bundan birkaç ay önce kız arkadaşım 2060'lı MSI Laptop aldı 8 bine keşke o zaman alsaydım bende çok güzel bir fırsatı kaçırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı