1660 Ti OC ekran kartından verim alınmıyor

nuhsaydam

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcısı
Arkadaşlar grafik ve video montaj işleriyle uğraşıyorum son 5 aydır kullandığım programlardan hiçbir şekilde eskisi gibi verim alamıyorum PS, AI, pr, vb. uygulamalar istemsiz bir şekilde kasma yapıyor. Pr'da yazı geçiş efekti kullanacağım gereksiz bir şekilde kasma yapıyor, 5 sn render alacağım kendi kendine kasma yapıyor. Termal macun değişikliği ve format attıktan sonra ilk aldığım gibi seri çalışmaya başladı ama fazla uzun sürmedi eski haline döndü. Bunun sebebi nedir? PS aynı durum geçerli.

GeForce GTX 1660 Ti OC.
Intel Core i5 9400F 2.90GHz
MSI B360M Bazooka 2133MHz-2666MHz(OC)
Corsair 24 GB Vengeance LPX 3000MHz - (8x3 ayrı slotlarda)
SSD Adata 240GB su630.
Dark aquaforce W120 120 mm - mavi LED fan Intel-AMD uyumlu sıvı soğutucu.

Arkadaşlar grafik ve video montaj işleriyle uğraşıyorum son 5 aydır kullandığım programlardan hiçbir şekilde eskisi gibi verim alamıyorum PS, AI, pr, vb. uygulamalar istemsiz bir şekilde kasma yapıyor. Pr'da yazı geçiş efekti kullanacağım gereksiz bir şekilde kasma yapıyor, 5 sn render alacağım kendi kendine kasma yapıyor. Termal macun değişikliği ve format attıktan sonra ilk aldığım gibi seri çalışmaya başladı ama fazla uzun sürmedi eski haline döndü. Bunun sebebi nedir? PS aynı durum geçerli.

GeForce GTX 1660 Ti OC.
Intel Core i5 9400F 2.90GHz
MSI B360M Bazooka 2133MHz-2666MHz(OC)
Corsair 24 GB Vengeance LPX 3000MHz - (8x3 ayrı slotlarda)
SSD Adata 240GB su630.
Dark aquaforce W120 120 mm - mavi LED fan Intel-AMD uyumlu sıvı soğutucu.

Hocam bu işlemleri yaparken kart kaç dereceyi görüyor kasanızın hava akışıda kötü olabilir en basit sebepler bunlar.

Geri
Yukarı