1660 Ti'lı sorunsuz Laptop önerisi

Bütçe
10000
1650 Ti'lı bir laptop almak istemiyorum çünkü kısa bir sürede 4 GB'lık bir ekran kartının yetersiz kalabileceğini düşünüyorum. Ne yapsam bilemiyorum.

Malzeme kalitesi iyi.
Malzeme kalitesi iyi olsaydı benim klavye 1.5 yılda patlamazdı ve bu sorunu yaşayan kullanıcı sayısı az değil.
1650 Ti'lı bir laptop almak istemiyorum çünkü kısa bir sürede 4 GB'lık bir ekran kartının yetersiz kalabileceğini düşünüyorum. Ne yapsam bilemiyorum.
1650 Ti lı kart almak büyük ihtimal ölü yatırım yapmak gibi olacaktır. Tabi 630m den geçince rahat bir ohbe çekeceksiniz ama kısa süre sonra gene yetmediğini anlamanız an meselesi olacaktır.1650 ti dediğimiz kart 1050 nin %50 daha iyi versiyonu denilebilir ve ben şu anda 1050 ile oyunları bu dandik panelde keyif almadan oynuyorum. Bütçeniz el veriyor ise Monster v22.1 e bakabilirsiniz.

Hocam Acer almayacak iseniz geriye bunlar kalıyor:

Hocam Acer almayacak iseniz geriye bunlar kalıyor:

ASUS olanın 16 GB RAM'li olanı var mı?

Bayağı kararsızım şu an. Sanırsam en son yine bir 1650 Ti'lı da karar kılacağım ama hiç de istemiyorum. İndirim beklerim belki.

Legion 5 alın bence. Amazon Türkiye'de olan birçok servisten daha iyi hizmet verir.

Yedek parça sıkıntısı yaşarım diye istemiyorum. Yoksa şu an kullandığım laptop da Lenovo ve malzeme kalitesi mükemmel. Laptop markaları arasında en çok Lenovo'yu beğeniyorum ama parça sıkıntısı çıkar diye alabileceğimi sanmıyorum.

Geri
Yukarı