1660S 6 GB ETH kazım miktarını artırma

DarkBloodd

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba 2 gün önce Binance pool üzerinden mining yapmaya başladım, ekran kartımda herhangi bir özellik değişimi yapmadım, sürücünün güncel olmasını kontrol ettim. Sadece ilk gün 8.35 mh değeri ile yar gün ile 0.00040102 ETH kazabildim.
İkinci gün 21.67 mh değeri ile 24 saat içerisinde 0.00113539 ETH kazımı gerçekleştirdim.
Bu miktarı arttırmam mümkün mü acaba?
Ve kazım yapan programdan gördüğüm anlık 110W elektrik tüketimi görünüyor kazım esnasında. Lonu hakkında bileğim sıfır, lütfün bilgili kardeşlerim bana bir yardımcı olun. Saygılarımla.

2696F222-8AA2-4D5E-A52B-FE0C9244CBF8.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
O ekran kartı ile 28/30 mh/s kazılıyor ve sıcaklığın çok fazla kartı bozmadan ayarlarını düzgün şekilde yapman lazım.

OC ve UV yapmamışsınız. Kart yanıyor ve çok fazla elektrik tüketiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki ayarları uygulamanız hayati önem taşıyor. Yoksa karta zarar verebilirsiniz. Belleklerin 90 derece olması iyi bir şey değil.

Merhaba günlük kazancın nedir dostum aynı karta sahibim, nicehashteyim ben günlük ortalama 30-35 TL arası kazancım oluyor.

Geri
Yukarı