1660S 6 GB ETH kazım miktarını artırma

60 yapsam fazlamı açmış olurum acaba kardeşim ?
Fan sesine ve sıcaklığa göre ayarlayın, 60 dereceyi geçmesin bence. Ona göre artırırsınız fan hızınızı.
Yarın aynı kart ile test edeceğim bakalım olmazsa arkadaş yan hesap açmış demektir.
Yan hesap açarak ne kanıtlamış olurum ki bu siteye? :D Gerçekten inanmak istiyorsan aynı kart üzerinden discord görüntü paylaşabilirim gerçekten hava hoş.
1660 Super ile kazım yapan birkaç kişiden bilgi isteyeceğim. Hala pek inandırıcı gelmiyor ne yazık ki.
Buradaki olay "bellek tipi." Üstteki arkadaşın laubali tavrından uzak olduğunuz için teşekkür ederim.

Buradaki olay "bellek tipi." Üstteki arkadaşın laubali tavrından uzak olduğunuz için teşekkür ederim.
Evet. Reddit'te gördüğüm kadarıyla Hynix belleklerde böyle garip bir durum varmış. Micron ve Samsung bellekli modellerde +700 ila +1000 arası değerlerde 32 mh/s'ye ulaşılabiliyor. Gerçekten çok şaşırtıcı.

Evet. Reddit'te gördüğüm kadarıyla Hynix belleklerde böyle garip bir durum varmış. Micron ve Samsung bellekli modellerde +700 ila +1000 arası değerlerde 32 mh/s'ye ulaşılabiliyor. Gerçekten çok şaşırtıcı.
Bu ufak araştırmanız için teşekkür ediyorum, buna istinaden ısrarla kart sahibine "bellek tipini atmasını" istedim zaten. Keyifli forumlar.

kardeşim ekran fotografları ile kanıtlı anlamadığım olay şu siz bu ekran kartının bu değerleri verebileceğini düşünmediğiniz içinmi bu şekilde bi tutum içerisindesiniz?
O konuya siz takılmayın. Basitçe özetlemem gerekirse, bir kartalın bir mercedesi geçtiğini kendinize kabul ettirmeye çalıştığınızı düşünün.
Bu ufak araştırmanız için teşekkür ediyorum, buna istinaden ısrarla kart sahibine "bellek tipini atmasını" istedim zaten. Keyifli forumlar.
Yeni bir şey öğrenmiş oldum. Size de. Ama anlaması garip bir gerçeklik. Buradaki tavrımın pek yanlış olduğunu düşünmüyorum.

Fan sesine ve sıcaklığa göre ayarlayın, 60 dereceyi geçmesin bence. Ona göre artırırsınız fan hızınızı.

Yan hesap açarak ne kanıtlamış olurum ki bu siteye? :D Gerçekten inanmak istiyorsan aynı kart üzerinden discord görüntü paylaşabilirim gerçekten hava hoş.

berko kardeşim fan hızını 60 yaptım şuandan sıcaklık değerleri 53 derece kardeşim fan hızını 60 yapmam zararlı bir durmmu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı