1660S 6 GB ETH kazım miktarını artırma

Bu ufak araştırmanız için teşekkür ediyorum, buna istinaden ısrarla kart sahibine "bellek tipini atmasını" istedim zaten. Keyifli forumlar.
kardeşim hem elektrik tüketimim 115-120 w değerşerinden 75-85 w arasına geriledi
hemde mh değerim 21 mh dan 28-30 mh seviyolerine çıktı bütün samimiyetimle çok ama çok teşekkür ediyorum sana kardeşim <3
55-57 derecelere çıkarabilirsiniz, muhtemelen %50'lere inecek fan hızı. Bunun da pek rahatsız edeceğini düşünmüyorum.
rahatsızlık derken çıkan sesten rahatsız olmaktanmı bahsediyorsun kardeşim ?

kardeşim hem elektrik tüketimim 115-120 w değerşerinden 75-85 w arasına geriledi
hemde mh değerim 21 mh dan 28-30 mh seviyolerine çıktı bütün samimiyetimle çok ama çok teşekkür ediyorum sana kardeşim <3

rahatsızlık derken çıkan sesten rahatsız olmaktanmı bahsediyorsun kardeşim ?
kardeşim son olarak ben binance pool üzerinden havuz açtım 30 mh kazmamarağmen binance pool hesabımda 19 mh değer görüyorum bu normal bir durummu

kardeşim son olarak ben binance pool üzerinden havuz açtım 30 mh kazmamarağmen binance pool hesabımda 19 mh değer görüyorum bu normal bir durummu
O grafik birim zamandaki mh/s'yi 24'e böldüğünden öyle oluyor. Eğer 24 saat çalıştırırsanız 30'a yaklaşacaktır. Siz 1 saat çalıştırdığınızda 30'u 24'e bölüyor yani.
Rica ediyorum, bol kazançlar. Tarif yanıtını çözüm olarak seçerseniz sevinirim.
Çözüm, markaya göre değişiyor. Sadece Hynix bellekler için yazarsanız insanlar yanılmazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı