1660S ve R5 1600 AF sistem toplama

Bütçe
5000

Nonameandsurname

Centipat
Sistem toplayacağım ve bütçem monitör dahil 5000TL atacağım parçaların hepsi birbirleriyle uyumlu mu? Önerilere açığım.
  • Anakart: B450M Gigabyte S2H
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 12nm
  • Ekran kartı: Galax GTX 1660S OC
  • RAM: XPG 3200MHz 8 GB CL 16
  • Depolama birimi: 1TB WD Blue
  • Kasa: Game Power Mythril
  • Güç kaynağı: Sharkoon SHP650 V2 650W
  • Monitör: ViewSonic VX2458-C-mhd
Kasa fanlarını bilmiyorum, en fazla 50TL olursa iyi olur. Bu konuda öneriye ihtiyacım var ve kasa çok ısınır mı? Param olduğunda 8 GB daha RAM ekleyeceğim ve Galax GTX 1660 indirimde 1600 TL, sizce Teknobiyotik güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem toplayacağım ve bütçem monitör dahil 5000TL atacağım parçaların hepsi birbirleriyle uyumlu mu? Önerilere açığım.
  • Anakart: B450M Gigabyte S2H
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 12nm
  • Ekran kartı: Galax GTX 1660S OC
  • RAM: XPG 3200MHz 8 GB CL 16
  • Depolama birimi: 1TB WD Blue
  • Kasa: Game Power Mythril
  • Güç kaynağı: Sharkoon SHP650 V2 650W
  • Monitör: ViewSonic VX2458-C-mhd
Kasa fanlarını bilmiyorum, en fazla 50TL olursa iyi olur. Bu konuda öneriye ihtiyacım var ve kasa çok ısınır mı? Param olduğunda 8 GB daha RAM ekleyeceğim ve Galax GTX 1660 indirimde 1600 TL, sizce Teknobiyotik güvenilir midir?
Güvenilir teknobiyotik

Hocam önerim kasa ve güç kaynağı büyük ihtimalle 600'ü geçiyordur, onların yerine Corsair Carbide Series SPEC-Delta 550W 80+ Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa bunu alın.

Ram eklemezseniz drop yaşama ihtimaliniz var oyunlarda ilerde mutlaka aynı model bir tane daha 8gb ekleyin.
Onun dışında bir önerim yok 1080p ultra ayarlarda bütün oyunları oynarsınız nerdeyse.
Sinerji, teknobiyotik, qp bilişim hepsinden alışveriş yaptım hiç birinde bir problem yaşamadım.

Hocam önerim kasa ve güç kaynağı büyük ihtimalle 600'ü geçiyordur, onların yerine Corsair Carbide Series SPEC-Delta 550W 80+ Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa bunu alın.

Ram eklemezseniz drop yaşama ihtimaliniz var oyunlarda ilerde mutlaka aynı model bir tane daha 8gb ekleyin.
Onun dışında bir önerim yok 1080p ultra ayarlarda bütün oyunları oynarsınız nerdeyse.
Sinerji, teknobiyotik, qp bilişim hepsinden alışveriş yaptım hiç birinde bir problem yaşamadım.
Kasa ile birlikte kaç fan geliyor?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı