Rival 3 vs Viper Mini

Techh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ekzosfer
İyi günler, iyi sosyaller.
Konum şu ki Corsair Harpoon RGB model fareyi kullanıyorum şu anda. Ürünü yaklaşık 1 yıl 5 ay önce almıştım. Yaşadığım takılma problemleri yüzünden ürünün yaklaşık 8 ay önce yetkili servisinden değişimi yapıldı. Fakat aynı sorun gene baş göstermeye başladı. Genel olarak fareden memnundum fakat aynı sorunu iki kere yaşayınca fare değiştirme fikri oluştu aklımda. Yeni gelecek ürünü 2.el olarak satmak ve zaman kaybetmek istemiyorum. İade alırsam da 169 TL iade alacağım. Tüm bu bilgiler ışığında iki adet adayım var. Biri Razer Viper Mini diğeri ise SteelSeries Rival 3. açıkçası genel olarak rtings üzerinden kıyasladığım zaman hangisi ucuz ise ona yönelebilirim diye düşündüm. Genel olarak boyut ve sensör olarak çok fark göremedim. Özellikle bu ürünleri kullanan arkadaşlar genel olarak bir sıkıntı gözlerine çarpıyor mu? Son olarak genel fiyatlara baktığım zaman Viper Mini için yaklaşık 50 TL, Rival 3 için yaklaşık 100 TL daha fazla vermem gerekiyor. Bu farka değeceğini düşünüyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumunuz için teşekkürler fakat adaylarım dışında başka bir fare düşünmüyorum açıkçası.

Ben genel olarak 169 TL bütçeye bir fare önerisi de istemiyorum. Başlığı da bu şekilde girmemiştim. moderatörlerin değiştirdiğini düşünüyorum (Daha önce yaşamamıştım veya yaşadıysam da hatırlamıyorum.) fakat en azından başlığımın yanlış olduğunu düşünüyorsanız bu başlıktan daha başka bir başlık yapabilirdiniz. Sonuçta uzun uzun anlattım 2 aday arasında daha çok kıyaslama veyahut teker teker değerlendirme istiyorum. Nasıl ulaştırabilirim bilmiyorum bu önerimi ama bir moderatör görürse diye yazmak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı