17.000 TL bütçeyle kasa toplama

O attiginiz kasaya ayni markanin 3600 ram ini ve bi ustundeki dediginiz kasayi ekleyip siparis veriyorum o halde. 16.5 k kusur tutacak daha iyisini ayni fiyata bulamam degil mi hocam? Bir de son olarak bu xt de asus, sapphire 2 fan ve xfx 3 fandan iyi midir?
Markalara takılma pek knk Gamebooster ekran kartı olmadığı sürece tabi :D Sistemdeki marka model sana problem yaratmaz bunu bil yeterli. Fiyatıda özelleştirmeler ile bile iyi merak etme. Dediğim gibi al.

Çok tesekkurler dostum. Umarim 2 gun sonraya kalir cunku ayin 3 unde kesin aliyorum
Markalara takılma pek knk Gamebooster ekran kartı olmadığı sürece tabi :D Sistemdeki marka model sana problem yaratmaz bunu bil yeterli. Fiyatıda özelleştirmeler ile bile iyi merak etme. Dediğim gibi al.

Çok tesekkurler dostum. Umarim 2 gun sonraya kalir cunku ayin 3 unde kesin aliyorum
Bunuda alabilirsin geçenlerde düştü fiyatı iyi. SSD 1TB yaparsan 15.5K ediyor. Anakart dışında pek bi fark yok. Sadece Mantis de ASUS vs falan var.

Bunuda alabilirsin geçenlerde düştü fiyatı iyi. SSD 1TB yaparsan 15.5K ediyor. Anakart dışında pek bi fark yok. Sadece Mantis de ASUS vs falan var.
Butcem mantise de el veriyor hangisini alirdin sen olsan? Bir de bu mantiste kasa olarak xpg nin herhangi bir modelini mi onerirsin? Neden xpg sadece meraktan soruyorum kasalardan hiç mi hiç anlamam hocam

Butcem mantise de el veriyor hangisini alirdin sen olsan? Bir de bu mantiste kasa olarak xpg nin herhangi bir modelini mi onerirsin? Neden xpg sadece meraktan soruyorum kasalardan hiç mi hiç anlamam hoca
Valor seç birini yeterli. Yani bütçen varsa değiş parça kalitesi iyi. Yoksa yine idare eder mevcut kasa. Haqqus veya Mantis hangisi butcene uygunsa onu al

Son düzenleme:
Valor seç birini yeterli. Yani bütçen varsa değiş parça kalitesi iyi. Yoksa yine idare eder mevcut kasa. Haqqus veya Mantis hangisi butcene uygunsa onu al

Hocam bunun hakkinda yorumun nedir acaba

Geri
Yukarı