17.000 TL gaming laptop önerisi

Battwo

Decapat
Daha fazla  
Gaming laptop almayı düşünüyorum. Bütçem 17.000 TL.

Monster Tulpar T7 v24.1 modelini almak istiyordum fakat dün Hepsiburada'da zam geldi 1000 TL. Önerileriniz nedir? Hepsiburada'da satılıyorsa daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
https://www.hepsiburada.com/monster...a=Monster+Notebook&url_src=and-product-detail bütcenizi 1000 TL daha zorlaya biliyorsanız bunu alın v24.1'den daha iyi.

Herhangi bir kronik problemi vs var mıdır? Ve bu fiyatlara iyi mi bu laptop özellikle Monster olacak diye bir takıntım gok.
Trendyol'da sepette ekstra indirim var, 17.659, 99 TL şu an. Kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Hepsiburada vade farksız 9 ay taksit seçeneği var o nedenle Hepsiburada'dan olması daha iyi olur benim için.

Herhangi bir kronik problemi vs var mıdır? Ve bu fiyatlara iyi mi bu laptop özellikle Monster olacak diye bir takıntım gok.

Hepsiburada vade farksız 9 ay taksit seçeneği var o nedenle Hepsiburada'dan olması daha iyi olur benim için.

V25.1 MSI kasalı bir ürün kalitesinden menun kalırsınız birkaç kronik sorunu vardı düzeldi ama teknoloji şans işi bunda da sorunla karşılaşabilirsiniz ama teknik destegi bayağı iyi ilgilenıyorlar.

Kronik sorunlar nelerdi acaba?

Eskiden hoporlerle alakalı sorunları vardı düzeltiler. Bir de ekranlarda ışık sızması bozuk piksel cıkabiliyor bu biraz şans işi ama sorun çıksada düzelticeklerdir. Bu fiyata RTX 3060'li laptop istiyosanız Monster tek seçim bence.

Eskiden hoporlerle alakalı sorunları vardı düzeltiler. Bir de ekranlarda ışık sızması bozuk piksel cıkabiliyor bu biraz şans işi ama sorun çıksada düzelticeklerdir. Bu fiyata RTX 3060'li laptop istiyosanız Monster tek seçim bence.

20.4 nasıldır acaba? 25.1 kredi kartı limitimden dolayı alamıyorum şu anda.
https://www.hepsiburada.com/monster...a=Monster+Notebook&url_src=and-product-detail şu anda indirime girdi sizce iyi midir bu laptop.

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı