17.000 TL Gaming laptop önerisi

Ben hep 15.6 inç laptop kullandığım için 15.6 inç normal geliyor bana ama 14 inç e alışabilir miyim bilmiyorum.

Bu var sanırım o bütçede sorunsuz ama IP3 3060 varken bunu almakta mantıksız oluyor yerinizde olsam onu alıp risk alırım ama çok ağır oyun oynamıyorsanızda bu cihazda güzel

ASUS ROG Zephyrus almayı düşünüyorum. Sizce nasıl? Fiyatı kendisine göre fazla diyorlar ama olsun. @499337 sayesinde almayı düşündüm Zephyrus'a kronik sorunu yok dediği için ve oyunlarda da iyi performansı olduğu için bunu alacağım. Alışması zor olur sadece biraz küçük diye.

Taşınabilirlik istiyorsanı Zephyrus alın. Güç önemliyse IG3.

İg3 ve Acer Nitro'nun sorunu yok Nitro'nun 2019 ve öncesi modelleri sorunluydu 2020'de düzelttiler IG3'ün ise sadece eski Intel işlemcili+1650 modelleri sorunluydu şimdi bu modelleri güzel eski kötü modellerini görüyor olabilirsin.

Ben hala Zephyrus alınabilir düşünüyorum.
Bazen kalite ağır basar. Keşke biraz beklesem indirime girince Zephyrus alsaydım dediğim çok oldu.

Fiyatına deger mi deger ama kalitesi için deger. Sahsen piyasada bulunabilecek en cool ve kaliteli cihazlardan biri. 14" bence sorun değil, alismak mumkun.

Alırsanız güle gule kullanin.

Kronik sorunu yok ama sans isi size sorunlu gelirse sorumlu ben değilim 😁

Geri
Yukarı