17.000 TL kamerası iyi telefon seçimi

hamburabi

Hectopat
Merhaba. 15-17 bandında oyun performansı önemsiz, pil/günü çıkartma, akıcılık ve kamera özellikleri çerçevesinde bir telefon arıyorum. Sizce hangi modelleri düşünmem gerekir?

Fiyat daha aşağıda da olabilir.

S21 FE önerim olur. Kamerası da üzmez. Kendimiz de kullanıyoruz gayet memnunuz. Sorun varsa cevaplayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
S21 FE önerim olur. Kamerası da üzmez. Kendimiz de kullanıyoruz gayet memnunuz. Sorun varsa cevaplayabilirim.
hocam şarj konusunda korkum var, sizce sorun yaşatır mı? avukatım şarj gerçekten ihtiyaç hızlı şarj olmaması da eksi sanki.

Realme GT2 veya S22.
gt2 nasıldır kamera olarak hocam? bir de ürünün malzemesi nasıl dayanır mı uzun süre? bilmediğim bir marka kronik sorunu vs var mıdır?

Hocam şarj konusunda korkum var, sizce sorun yaşatır mı? Avukatım şarj gerçekten ihtiyaç hızlı şarj olmaması da eksi sanki.

GT2 nasıldır kamera olarak hocam? Bir de ürünün malzemesi nasıl dayanır mı uzun süre? Bilmediğim bir marka kronik sorunu vs var mıdır?

Yoğun konuşmalarda 1 gün içinde eve geldiğimde 20 altına düşüyor hocam.
(Sabah 7 akşam 6 olana kadar) gün içinde yoğun kulanıyoruz 120Hz kapalı mesela gerek duymuyorum. Buna rağmen iyi geldi bana elbette.

Düzelmedi maalesef ama kamerasi çok iyi o fiyata göre, bakabilirsiniz eğer şarj mühim değil derseniz.
hocam valla avukat olarak şarj mecburi ihtiyaç yani yarı yolda koyarsa dert olur.

s23 de pahalı geliyor bir telefona vermek için çok kararsız kaldım

s20fe önerisi çok geliyor ancak çok eskidi sanki 1-2 sene içinde sıkıntı yaşatır gibi geliyor bilginiz var mı?

bir de mi lite 12- 13 nasıldır hocam?

Geri
Yukarı