17.000 TL laptop önerisi

Bütçe
16.000-17.000
Peki bu laptoptan sonra tercih edeceğiniz laptop nedir
Ondan emin değilim, iadeye yolladım şimdi bakınıyorum ama seçeneklere, benimki defolu olmasaydı uğraşmazdım sanırım. Çok fazla önerilen Lenovo var göz önünde ama zerre güven vermiyor (kullanmayan adamlar reklam almış gibi öneriyorlar da), hiç olmadı iade ederim diye de düşünemiyorum üşendiğimden.
En kötü tekrardan aynısından alırım çünkü elime geçti ve problemli bi bilgisayar değil.

Ondan emin değilim, iadeye yolladım şimdi bakınıyorum ama seçeneklere, benimki defolu olmasaydı uğraşmazdım sanırım. Çok fazla önerilen Lenovo var göz önünde ama zerre güven vermiyor (kullanmayan adamlar reklam almış gibi öneriyorlar da), hiç olmadı iade ederim diye de düşünemiyorum üşendiğimden.
En kötü tekrardan aynısından alırım çünkü elime geçti ve problemli bi bilgisayar değil.
Şimdi bana bu laptopu mu oneriyorsunuz. Kurumsal fatura alacağım ve iade konusunda sıkıntı çıkarsa üzülürüm

Şimdi bana bu laptopu mu oneriyorsunuz. Kurumsal fatura alacağım ve iade konusunda sıkıntı çıkarsa üzülürüm
Ben en azından elimden geçmemiş cihazı önermem, bunun yanında Lenovo'yu hayatta önermem. Ben bile almak konusunda hiç net değilim. Böyle bakıyorum.

Üstteki bilgisayarda işlemci çok daha iyi ama 8GB ram, cihazı da görmedim hiç. Sisteme bakıp almıyorum ben hiç. Forumda incelemesi varsa araştırmanızı öneririm. Bunun dışında HP ile olan bütün deneyimlerim rezildi, bunun dışında da; bu deneyimler 10 sene önceydi.

Monster'dan bahsediyorsanız, Monster şu dönemdeki cihazları konusunda hep risklidir ama sizi üzeceğini düşünmüyorum. Fazlasını değilse bile aynı riski Lenovo da taşıyor. HP o kadar radarımın dışında bir bilgisayar ki ne gönderiyorlar bir bilgim yok. Teknorya da iyi satıcı, sözcüleri iade konusunda söyleneni yapıyor ama önünde sonunda alıyorlar sorun etmeden. Kurumsal durumlar hakkında bir fikrim yok, iade işi yaş olabilir ama şirkete de satsan ürün problemliyse değiştirilmelidir herhalde.

Son düzenleme:
Lenovo'nun 3050'li versiyonunu kullanıyorum, gayet temiz cihaz, 3060'li cihazda gayet güzel ayni kasalar zaten sadece 3060 versiyonu. Victusa gelirsek sadece ekranin fazla sallanma sorunu var galiba ve dediğim gibi DDR5 RAM olmasindan dolayi 8gba sahip.

Lenovo'nun 3050'li versiyonunu kullanıyorum, gayet temiz cihaz, 3060'li cihazda gayet güzel ayni kasalar zaten sadece 3060 versiyonu. Victusa gelirsek sadece ekranin fazla sallanma sorunu var galiba ve dediğim gibi DDR5 RAM olmasindan dolayi 8gba sahip.
İşte render ile uğraşacağımdan işlemcisi geride kalıyor :/

Yeni konular

Geri
Yukarı