17.000 TL laptop tavsiyesi

maalesef monstera 16k ustu vermek gelmiyor icimden, iade vs. ugrasacak zamanim kosullarim yok isim dolayisiyla. ayni sebepten kaliteli bir ürün almak istiyorum. black friday ile indirim olacagindan supheliyim acikcasi. zaten stok sorunu var olanlari da istedikleri fiyata satiyorlar, neden indirim yapsinlar? stogun da garantisi yok. 11. nesil işlemci 3060 type c iyi sogutma iyi bir ekran bence en iyi secenek bu fiyata bu laptop gibi.

O değil de millette ne para var maşallah 😂😂

Taksitle aliyorum,
11 senedir ayni laptopu kullanıyorum yine en az 6 7 sene kullanacağım Allah izin ederse.
6 senedir issizdim yeni girdim memleketimde işe cebim yeni para gordu.
Cok yuksek puan aldim sinavdan cabaladim sabrettim yani :d

Neden enayi avı hocam? Şu an muadili laptop yok gibi Pro ise. 19300 liraya geliyor indirimle. Kaliteli bir şey alınmaya kalksak MSI 23000 TL.

Aynı fiyata Monster V21 alabilirsiniz 3070'li. Veyahut çok daha ucuza daha fazla performans veren v25.1. Fiyatı 16k olsa eyvallah, alınır ama 19 bine asla. Ki L5 Pro 23K'lık msinda yanına yaklaşamaz ki. Yanlış bir karşılaştırma.

Aynı fiyata Monster V21 alabilirsiniz 3070'li. Veyahut çok daha ucuza daha fazla performans veren v25.1. fiyatı 16k olsa eyvallah, alınır ama 19 bine asla. Ki L5 Pro 23K'lık msinda yanına yaklaşamaz ki. Yanlış bir karşılaştırma.

MSI ile aralarinda 4.5k var hocam ciddi bir deger ki kredi kartimin limiti zaten yetmiyor. GP66 Leopard 3070 modeli 23.5k para ve aralarinda sadece ekran karti farki var gibi ustelik Type-C girisi yok. Monster'in 25.1 modelini dusundum (diger modelleri secenek degil benim için 6 7 sene goturecegini dusunmuyorum) ama isik sizmasi olu pixel vs. ugrasmak istemedim ki stok yok zaten. Ayrica 2 yil sonra bir guncelleme geldiğinde ya da bir kablo taktigimda bir seye bağladığımda stabillik istiyorum Monster bunu karsilar mi açıkçası bilmiyorum. Lenovo'nin 5800H modelini bir AVM'de sordum varmis 16000 TL'ye kafamda 4 secenek var su an yukarida yazdiklarim ama kritik bir zaman benim için maalesef.

MSI ile aralarinda 4.5k var hocam ciddi bir deger ki kredi kartimin limiti zaten yetmiyor. GP66 Leopard 3070 modeli 23.5k para ve aralarinda sadece ekran karti farki var gibi ustelik Type-C girisi yok. Monster'in 25.1 modelini dusundum (diger modelleri secenek degil benim için 6 7 sene goturecegini dusunmuyorum) ama isik sizmasi olu pixel vs. ugrasmak istemedim ki stok yok zaten. Ayrica 2 yil sonra bir guncelleme geldiğinde ya da bir kablo taktigimda bir seye bağladığımda stabillik istiyorum Monster bunu karsilar mi açıkçası bilmiyorum. Lenovo'nin 5800H modelini bir AVM'de sordum varmis 16000 TL'ye kafamda 4 secenek var su an yukarida yazdiklarim ama kritik bir zaman benim için maalesef.
Merhaba Legion arıyorum da almayacaksanız hangi mağazada öğrenebilir miyim acaba?

Hocam Legion'da ne olacaksa Monster'da da aynısı olacak. Ben olsam V25 alırdım.

Merhaba Legion arıyorum da almayacaksanız hangi mağazada öğrenebilir miyim acaba?
Vatan'ın stoklarına girdi bir kaç gün önce. Sitesinden alabilirsiniz. Ama o para bence asla verilmez L5P için. İndirim beklemenizi öneririm.

kapalı kutu nerde buldunuz 5800h Legion?

Yeni konular

Geri
Yukarı