17.000 TL monitör dahil sistem önerisi

Bütçe
13000 ve 17000
13 ve 17 bin liraya monitörü de içinde olacak şekilde sistem tavsiyesi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bütçeyi 621 TL aşarsanız efsane bir sistem oldu sizi yıllarca götürebilir fiyatı 17621 TL tuttu yani bayağı sağlam oldu geleceğe yönelik bir sistem oldu sıvı soğutma koymadım zaten Wraith Prism var ilerleyen aylarda alırsınız diye düşündüm :).

.

.

.

.

.

.

.

.

.

çok teşekkür ederim ama ürünleri tek bir satıcıdan toplayabilir misiniz acaba onu başlığa koymayı unutmuşum bide 13 bin liralık da bir sistem toplamanız mümkün mü acaba

Çok teşekkür ederim ama ürünleri tek bir satıcıdan toplayabilir misiniz acaba onu başlığa koymayı unutmuşum bir de 13 bin liralık da bir sistem toplamanız mümkün mü acaba?

Tek satıcıdan alırsanız çok pahalıya gelip düşük parçalı bir sistem toplarsınız. 13000 TL tamamdır toplarım 10 dakikaya yine yazarım.

Bu arkadaşın sistemi alınabilir bunu önerecektim ama sıfır olsun istersiniz diye, alınabilir bir sistem param olsa da ben alsam :) az kullanılmış zaten.

teşekkürler fakat sıfır istiyorum bende biliyorum tek bir satıcıdan daha pahalıya geliyor ama bilgisayarı kendim için değil bir abim için toplayacağız o öyle istiyor sorun çıkması durumunda tek bir yerle muhatap olmak olmak istiyor size zahmet tek bir satıcıdan 13 ve 18 bin liralık toplayabilirseniz tekrardan çok teşekkürler

teşekkürler fakat sıfır istiyorum bende biliyorum tek bir satıcıdan daha pahalıya geliyor ama bilgisayarı kendim için değil bir abim için toplayacağız o öyle istiyor sorun çıkması durumunda tek bir yerle muhatap olmak olmak istiyor size zahmet tek bir satıcıdan 13 ve 18 bin liralık toplayabilirseniz tekrardan çok teşekkürler
Sistemler ne için kullanılacak yazarsanız ona gore daha iyi yardımcı olabiliriz.

Oyun ağırlıklı.

Hocam tek satıcıdan toplasarsanız 2000 TL fazla paraya mal olacak o paraya ekran kartını bayağı güçlendirebilirsiniz zaten çoklu satıcıdan almanız sizi zarara sokmaz yani sorun yaşasanız bile gönderdiğim ürünler güvenilir mağazanın güzel yorumlu ürünlerinden.

Geri
Yukarı