17.000 TL RTX3060 laptop önerisi

Bütçe
17.000
Teşekkürler Monster ve Casper'den uzak duruyordum Thin kasanın problemini yeni öğrendim. Sizin önerebileceğiniz bir şey varımdır? 17 inç daha iyi olur.
Hocam bende 15-20 bin tl arası bakıyorum benim araştırdığım en düzgün seri msi gp76 leopard serisi indirim ile 17-18 lere düşüyor bazen asus ve msi'dan başka modele güvenmiyorum açıkcası ama asus tuf serisinde de kronik ısınma problemi olduğunu duydum.Asus ve msi dan bakmanızı tavsiye ederim.Bunun yanı sıra HP OMEN serisi de çok kullanışlı ve kaliteli ama notebook alırken ekran kartının max-Q ve max-P özelliklerinden hangisi olduğuna dikkat edin yoksa bir çöp almış olursunuz.

Bunlara bakabilirsiniz.
Öneriler için sağ olun hocam. Bende t7 v22.1.1 var ama ben bu bilgisayarı yakınıma bakıyorum, birlikte alacağız ona. t7 v25.1 msi kasası olduğu için vs. onu al bence dedim sizin de önerinizle beraber ancak 15.6 almak istediğini söyledi biz de bunu bulduk: Tulpar T5 V21.6 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook Bu modele baktık ve tasarım olarak da bunu beğendi sanırım bunu alacağım dedi. Zahmet olmazsa inceleyip, fikrinizi söylerseniz memnun olurum.

Öneriler için sağ olun hocam. Bende t7 v22.1.1 var ama ben bu bilgisayarı yakınıma bakıyorum, birlikte alacağız ona. t7 v25.1 msi kasası olduğu için vs. onu al bence dedim sizin de önerinizle beraber ancak 15.6 almak istediğini söyledi biz de bunu bulduk: Tulpar T5 V21.6 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook Bu modele baktık ve tasarım olarak da bunu beğendi sanırım bunu alacağım dedi. Zahmet olmazsa inceleyip, fikrinizi söylerseniz memnun olurum.
T5 V21 modelleri de güzel ancak biraz fazla ısınıyorlar. Sorun olacak kadar ısınmazlar ancak. 15" bir laptop alacak olsam ilk bakacağım ürün Omen olurdu.

Geri
Yukarı